Jak vydělat 200 000 Kč s opcemi za týden při minimálním riziku?

Video: Jak vydělat 200 000 Kč s opcemi za týden při minimálním riziku? Moje aktuálně otevřené obchody.

Zdravím Traders,

akciové trhy lámou rekordy a to nám přináší spousty velkých obchodních příležitostí. V dnešním videu jsem shrnul moje aktuálně otevřené pozice na opcích a rozebral postupně každý obchod. Uvidíte, jak jsem dokázal zhodnotit investici o více jak 10ti násobek za méně než týden! Aktuálně pracuji na unikátním online kurzu, který bude již brzy k dispozici na stránce opce-jednoduse.cz, kde vám ukážu krok po kroku, jak takovéto obchody hledám, jaké opce kupuji a podle které strategie obchoduji.

Prohlédněte si video s mými aktuálními pozicemi níže.

Doufám, že to pomohlo!

Ať se vám daří!

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první:

 

 

 

 

7 komentářů u „Video: Jak vydělat 200 000 Kč s opcemi za týden při minimálním riziku? Moje aktuálně otevřené obchody.“

  • Děkuji. Jsem rád, že pomáhají. Na kurzu každý den pracuji a počítám, že přibližne do 14 dní max měsíce bude k dispozici. Chci to udělat obsáhlé a propracované, takže to zabere spoustu času.

 1. Dobrý den Dominiku chtěl jsem se zeptat jestli není nějaký překladač do češtiny na TradeStation. A kolik je minimální vklad u tohoto brokera. Děkuji Tomáš

  Odpovědět
  • Dobrý den Tomáši, díky za dotaz. Jestli je překladač, to nevím, ale vím, že mají českou podporu. Zkuste tam napsat a myslím, že vás odkážou na českou podporu. Kolega si teď zakládal účet a komunikoval v češtině. Minimální vklad myslím, že je 2000 USD, ale aktuální podmínky zjistíte vždy přímo u nich na webu. Ať se daří!

 2. Zdravím všichni,

  ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem právě nahrál nová videa v Opční sekci, tak si je nezapomeňte přehrát zdarma zde.

  A pokud jste úplný začátečník, tak jsem pro vás připravil video průvodce, který vám pomůže na vašem začátku s investováním a tradingem. Nezačínejte obchodovat, aniž byste si přehráli tyto videa.

  Klikněte sem a přehrajte si všechna videa. Jsou úplně zdarma. Rád uslyším, co si o nich myslíte.

  A pokud byste stále potřebovali pomoci na vaší cestě tradingem a investováním, poté co si přehrajete tyto videa, tak mě kontaktujte a osobně vám pomohu.

  Odpovědět

Napsat komentář