Video: Jak vydělat 200 000 Kč s opcemi za týden při minimálním riziku? Moje aktuálně otevřené obchody.

Zdravím Traders,

akciové trhy lámou rekordy a to nám přináší spousty velkých obchodních příležitostí. V dnešním videu jsem shrnul moje aktuálně otevřené pozice na opcích a rozebral postupně každý obchod. Uvidíte, jak jsem dokázal zhodnotit investici o více jak 10ti násobek za méně než týden! Aktuálně pracuji na unikátním online kurzu, který bude již brzy k dispozici na stránce opce-jednoduse.cz, kde vám ukážu krok po kroku, jak takovéto obchody hledám, jaké opce kupuji a podle které strategie obchoduji.

Prohlédněte si video s mými aktuálními pozicemi níže.

Jak vydělat na burze? Více jak 200 000 Kč s opcemi za týden při minimálním riziku. Živý obchod!

Doufám, že to pomohlo!

Ať se vám daří!

 

Videa, která vás vezmou od začátečníka k profesionálům

Ve vzdělávací sekci TradeSmart jsem pro vás připravil videa a další hodnotné informace, které vám pomohou na vaší cestě tradingem a investováním.

Pokud jste na úplném začátku, tak se zdarma přidejte k tisícům ostatních obchodníků, kteří se prostřednictvím krátkých a přehledných videí naučí, jak funguje burza, jaké jsou možnosti obchodování, jaký si zvolit obchodní styl, vytvořit si plán a vše, co byste do začátku měli vědět.

V členské sekci, krom videí najdete také eBook Trading průvodce pro začínající obchodníky. Shrnul jsem tam vše, co je klíčové znát před tím, než začnete obchodovat.

Ti z vás, kteří se zajímají o opce a akcie jsem připravil sérii videí, eBook a spousty hodnotných informací v opční členské sekci, kam se můžete také zdarma přidat a dozvědět se, co jsou to opce, jaké jsou rozdíly mezi akciemi a opcemi a naučit se, jak fungují jednotlivé opční strategie a jak prostřednictvím nich začít obchodovat.

Klikněte sem. Garantuji vám, že toto budete milovat.

Přečtěte si také...

Čeká nás dnes na akciových trzích výplach? https://www.youtube.com/watch?v=KiS7HdJiKVA   Zdravím Traders, v d...
Bitcoin proráží klíčový support a akcie na nových maximech https://www.youtube.com/watch?v=07hEibnwksY Zdravím Traders, v tomto videu...
SPY na rezistenci a moje otevřené opční obchody https://www.youtube.com/watch?v=2Lway4hxYTs Zdravím Traders, v tomto videu...

7 komentářů u “Video: Jak vydělat 200 000 Kč s opcemi za týden při minimálním riziku? Moje aktuálně otevřené obchody.

 1. Neskutečné! Díky za video a tvoje články. Už se těším na opční kurz, kdy cca bude k dispozici?

  • Děkuji. Jsem rád, že pomáhají. Na kurzu každý den pracuji a počítám, že přibližne do 14 dní max měsíce bude k dispozici. Chci to udělat obsáhlé a propracované, takže to zabere spoustu času.

 2. Dobrý den Dominiku chtěl jsem se zeptat jestli není nějaký překladač do češtiny na TradeStation. A kolik je minimální vklad u tohoto brokera. Děkuji Tomáš

  • Dobrý den Tomáši, díky za dotaz. Jestli je překladač, to nevím, ale vím, že mají českou podporu. Zkuste tam napsat a myslím, že vás odkážou na českou podporu. Kolega si teď zakládal účet a komunikoval v češtině. Minimální vklad myslím, že je 2000 USD, ale aktuální podmínky zjistíte vždy přímo u nich na webu. Ať se daří!

 3. Zdravím všichni,

  ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem právě nahrál nová videa v Opční sekci, tak si je nezapomeňte přehrát zdarma zde.

  A pokud jste úplný začátečník, tak jsem pro vás připravil video průvodce, který vám pomůže na vašem začátku s investováním a tradingem. Nezačínejte obchodovat, aniž byste si přehráli tyto videa.

  Klikněte sem a přehrajte si všechna videa. Jsou úplně zdarma. Rád uslyším, co si o nich myslíte.

  A pokud byste stále potřebovali pomoci na vaší cestě tradingem a investováním, poté co si přehrajete tyto videa, tak mě kontaktujte a osobně vám pomohu.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share
Tweet
+1