Profesionální Opční platforma Tasty Works s minimálními poplatky

Zdravím Traders,

dostával jsem spousty dotazů především od začínajících traderů, kteří by si chtěli zkusit opce na reálném účtu, ale s menším kapitálem. Většina brokerů, kteří umožňují obchodovat opce má vyšší nároky na minimální kapitál. V rozmezí se to pohybuje od 5 000 – 10 000 USD a ty, co nabízí menší vklady zase mají vyšší poplatky za kontrakt, obchod nebo data a platformu. Našel jsem ale brokera Tasty Works, za kterým stojí Tom Sosnoff, který byl spoluzakladatel opční platformy Thinkorswim, kterou následně prodali společnosti TD Ameritrade za zhruba 606 mil. USD. Tom Sosnoff osobně na této transakci vydělal 84 mil. USD. Takže z mého pohledu je tam velká důvěra. A právě tento člověk a jeho tým vytvořili novou profesionální opční platformu Tasty Works. Poměrně dlouhou dobu nebylo možné si u této společnosti otevřít účet, pokud jste nebyli rezidenti z USA. Zhruba před měsícem mi přišel email, že umožňují i mezinárodní registrace, tak jsem si tam hned založil účet, abych tuto platformu otestoval.

Otevřít účet si můžete zde >>

Co se mně na této společnosti a platformě líbí?

Zaprvé se mi líbí, že založení účtu je oproti Interactive brokers nebo Trade Station daleko snažší a přehlednější. Účet jsem měl otevřený a ověřený do 30 minut! Nevím, jestli to byla vyjímka nebo to takto praktikují u každého, ale velmi mile mě to překvapilo, protože při mém prvním otevření účtu u Trade Station to trvalo asi 2 měsíce. Dále se mi líbí jejich nízké poplatky. Platí se pouze 1 USD za otevření 1 opce. Za uzavření se nic neplatí. Neplatí se ani žádný poplatek za data, za platformu a to ani v případě, že budete neaktivní. Co se týká platformy, tak je velmi přehledná a pro opční obchodníky stavěná. Je vidět, že Tom Sosnoff použil hodně dobrých funkcí, které má i Thinkorswim. Velmi mě zaujalo také to, že při otevření účtu mají daleko nižší nároky na minimální vklady než ostatní brokeři. Při cash účtu, který vám umožňuje nakupovat opce a akcie není žádný minimální limit a při margin účtu je minimální vklad 2000 USD. (Rozdíl mezi cash a margin účtem) Myslím, že toto je výbroná zpráva pro všechny opční tradery a i pro ty, kteří si chtěli opce vyzkoušet na reálném účtu s menším vkaldem a s minimálními poplatky.

Co se mi zatím nelíbí?

Zatím se mi na této platformě příliš nelíbí zobrazení grafů, ale je to pravděpodobně tím, že používám Trade Station a ty mají vizuální stránku grafu velmi vymakanou. Platforma vám umožní zobrazit poměrně hodně používaných indikátorů a klouzavých průměrů. Osobně přemýšlím, že obchody budu provádět na platformě Tasty Works, ale Trade Station si nechám pro analýzu, scanery a grafy. Přijde mi to, jako dobrá kombinace. Myslím, že celý tým na platformě Tasty Works stále pracuje a bude určitě následovat spousty updatů a vylepšení.

Lze nejdříve otevřít demo účet?

TastyWorks demo účet poskytuje, ale až po otevření účtu. Udělal jsem to tím způsobem, že jsem si otevřel klasický reálný účet. Získal jsem své přihlašovací údaje, stáhnul si platformu a mohl se do platformy přihlásit a podívat, aniž bych nafundoval účet. Nafundování účtu můžete provést kdykoli poté, co vám potvrdí založení účtu. Takže si lze platformu vyzkoušet, aniž by vás to něco stálo.

Za mě platformu Tasty Works určitě mohu doporučit.

 

Účet si můžete založit ihned tady >>

 

V dalších článcích a videích zašlu návody, kde vám krok po kroku ukážu, jak si založit účet a jak ovládat platformu.

Doufám, že to pomohlo i vám tak, jako mě, protože myslím, že zase můžeme ušetřit a tudíž i vydělat více peněz s menšími poplatky na profesionální platformě.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně TastyWorks, tak na toto téma můžete diskutovat s ostatními obchodníky v tomtoFóru.

Přečtěte si také článek: Jak nafundovat účet u tastyWorks.

Uložit

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první:

 

 

 

 

10 komentářů u „Profesionální Opční platforma Tasty Works s minimálními poplatky“

 1. Dobrý den,
  tak jsem provedl registraci a založení účtu. Již mám staženou platformu, ale prozatím jsem nenašel způsob, zda lze mít i demo účet, tedy virtuální peníze pro testování strategií a virtuální obchodování. Jde to tedy nějak?

  • Dobrý den,

   psal jsem jim ohledně demo účtu a dostal jsem odpověď, že zatím Paper trading, kde lze obchodovat na zkoušku nenabízí, ale pracují na něm. Takže je možné se do platformu podívat, vyzkoušet si všechny funkce, ale bohužel nakupovat a prodávat na nečisto zatím nejde. Napsali mi ale, že tato možnost již brzy bude k dispozici. Jinak aktuálně pracuji na video návodech od založení účtu až po ovládání platformy.

  • Ano, Sk zájemcům zatím neumožňují otevřít účet. Pokud jste o účet zažádal, tak až to bude možné, tak by vám měl od nich přijít e-mail. Osobně mám účet také u Trade Station.

 2. tak mam update 8/10/2018
  Thank you for your inquiry. Unfortunately, we are not able to accept applications from Slovakia, at this time. I have added your name, and email address, to our waiting list. Once we are able to accept applications, you will be notified by email, inviting you to apply. We apologize for any inconvenience this may cause.

  stale pre SVK to nie je dostupne – ale budu informovat ak sa to zmeni (jedine ze vsetci emigrujeme do CZ :) )

 3. Dobrý den,
  děkuji za vzdělávací videa o platformě TastyWorks. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné v této platformě backtestovat strategie, podobně jako u ThinkOrSwim?

  Děkuji za odpověď.

 4. TastyWorks – nekdo tvrdil, ze uz to je povolene aj pre SVK – no bohuzial stale tam nevidim moznost SVK

Napsat komentář