fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za jednu cenu. Do úterý 31.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Budoucnost AI analýzy akcií je tady! Přihlaste se na živé vysílání v neděli 19.5. od 20:00.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra slevy na kurzy, LIVE Room a TradeStreet! Platí jen do neděle 17.3.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Jak nafundovat účet u TastyWorks

Zdravím Traders,

v tomto videu jsem se podíval na to, jak nafundovat účet u brokera TastyWorks. Tasty Works je broker, který poskytuje obchodování s opcemi, akciemi a futures. Přečtěte si také předchozí článek: Jak si otevřít účet u TastyWorks. Jakmile váš účet bude založený, tak je potřeba jej nafundovat. V tomto videu uvidíte návod na převod finančních prostředků klasickým bankovním převodem a převod hotovosti od vašeho stávajícího brokera. Chtěl bych vás také upozornit na to, že broker může měnit svá čísla účtů, případně banku, takže si správnost údajů vždy ověřte přímo na jejich oficiálním webu. Nenesu žádnou zodpovědnost za to, že se vám převod nezdaří nebo na váš účet peníze nedorazí.

 

Odkaz na oficiální web TastyWorks: www.tastyworks.com

Věřím, že to pomohlo!

Dominik Kovařík

27 komentářů u „Jak nafundovat účet u TastyWorks“

 1. Dobry den, od tastyworks mi prisel email,ze pokud si nenafunduju ucet,bude mi nastaven jako zpozdene kotace( google translator ). Co to znamena?

  Odpovědět
  • Dobrý den, děkuji za dotaz. Ano, pokud se do určitě doby nenafunduje účet, tak budete v platformě vidět zpožděná data. Víceméně se nic neděje, protože dokud není účet nafundovaný, tak nelze obchodovat. Jakmile účet nafundujete, tak budete mít opět aktuální živá data.

 2. Dobrý den, mohu si na TastyWorks vytvořit individuální margin účet, nafundovat jej dvěma tisíci dolary, aby mi byl aktivován a pak si 1.500 $ nechat poslat zpátky na svůj účet?

  Odpovědět
  • Dobrý den,

   děkuji za dotaz. Osobně takovou zkušenost nemám, takže vám to nedokáži říci, ale znám několik lidí, kteří to podobně udělali. Výběry ze svého účtu by neměly být nijak omezeny.

  • Dobrý den, záleží, jakou máte banku. Nejlepší je si to ověřit ve své bance nebo přímo u brokera na jejich oficiálním webu, kde najdete aktuální sazby.

  • Ano, nic není zdarma. :) Zkontrolujte si přímo u své banky, kolik účtují. Pokud budete fundovat, tak levněji vyjde, když zvolíte, že poplatky zaplatíte celé vy své bance, než každý své. U výběru se platí poplatek u TW – koukněte k nim na web. Řádově jsou to nižší desítky dolarů, ale může se to měnit. Nejlepší vždy kontrolovat přímo na oficiálním webu.

 3. Dobrý den, mám nafundovaný účet u tastyworks, ale když koupím akcie tak se mi nikdy nenaplní. Mohl by jste mi prosím poradit kde dělám chybu?

  Odpovědět
  • Dobrý den,

   záleží, jakou za jakou cenu dáváte příkaz do trhu. Je možné, že to cena nenaplní. Osobně s tím nemám problém a běžně stačí cenu posunout. Přihlaste se do LIVE Roomu, kde vám s tím mohu pomoci a vše ukázat živě přímo v platformě. Kupuji tam akcie každý týden. http://www.live.tradesmart.cz

  • Accoun number je číslo účtu. Najdete ho ve své uživatelské sekci na oficiálním webu TastyWorks. Případně je vidět i v platformě.

 4. Zdravím dá sa nafundovat účet u tastyworks na tých 2000 aby som splnil podmienku na margin účet a potom si poslať späť napr 1000-1500 aby som vedel obchodovať debitné spready ?

  Odpovědět
  • Dobrý den, osobně jsem to nezkoušel, ale znám několik lidí, kteří to takto udělali. Osobně bych založil margin a zkusil tam poslat rovnou 1000 USD – třeba to bude fungovat. U brokerů jsou tyto čísla pouze doporučená.

  • Dejte si pozor na omezení margin účtu na Tasty, pokud na margin účtu nemáte minimálně 25000 usd pak jste omezen na 3 intraday obchody během 5-ti pracovních dnů, pokud to překročíte budete mít na 5 prac dnů zablokovanou možnost nakupovat jak akcie tak opce. Jednou za 90 dnů to můžete resetovat.
   Pokud nepotřebujete shortovat pak je lepší Cash účet, který nemá tato omezení.

 5. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné posílat koruny, nebo je nutné mít dolarový účet ve své bance?

  Odpovědět
  • Dobrý den, CZK účtu lze poslat USD, stačí to nastavit ve vašem účtu, banka si převede kurz, ale není to moc výhodné.

 6. Zdravím, mám dotaz ohledně toho zda Vám byly naůčtovány poplatky od brokera, jelikož čtu aktualní poplatky TastyWorks a je tady za bankovní převod ze zahraňičí poplatek 45USD. Děkuji za odpověď

  Odpovědět
  • Klidně můžete. :) Je to již dost staré video. Myslím, že lidé v našem uzavřeném CHATU to podobně řešili. případně můžete položit svůj dotaz přímo tam. Pokud od nás máte nějaký kurz, tak automaticky máte přístup k uzavřené CHAT skupině Brokeři a platformy, kde se toto diskutuje každý den. :)

 7. Zdravím,
  dle videa jste fundovat přes Fio. Psal jste, že celkové poplatky za převod byly 200 Kč při uvedení poplatkové dispozice SHA (každý své bace). Dorazila Vám na účet u Tastyworks stejná částka, jakou jste odesílal? Tj. žádná případná korespondenční banka si nic nestrhla? Děkuji.

  Odpovědět
  • Zdravím Petře, děkuji za dotaz. bohužel si to již nepamatuji, protože je to poměrně staré video. :) Vím, že někteří obchodníci, s kterými spolupracuji, tak platili poplatky své bance a ještě i té zahraniční a dorazila jim suma menší. Je lepší dát, aby jste veškeré poplatky hradil pouze vy. Toto jinak řeší obchodníci v naší uzavřené CHAT skupině Brokeři a platformy prakticky každý den. Můžete tam napsat a hned dostat zpětnou vazbu ze zkušenosti. Pokud od nás máte nějaký kurz, tak tam automaticky máte přístup.

 8. Dobrý den.
  Můj dotaz je jestli musím být vlastníkem účtu z kterého chci nafundovat nebo vybrat peníze???Nebo stačí když je to manželka třeba

  Odpovědět
  • Dobrý den, s tímto bohužel nemám zkušenost, ale myslím, že by to nemělo vadit. Zeptejte se přímo brokera nebo to vyzkoušejte. Založení účtu nic nestojí.

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.