Jak si otevřít účet u TastyWorks? Opce, akcie, futures. Video návod.

Zdravím Traders,

na základě vašich dotazů jsem natočil video návod, kde se dozvíte, jak si otevřít účet u TastyWorks. V předchozím článku jsem představoval tuto novou opční platformu TastyWorks, která mi zaujala především velmi nízkými poplatky a přehlednou platformou. U této společnosti můžete obchodovat opce, akcie a futures. V dalším videu se podíváme na to, jak si stáhnout platformu a orientovat se v ní.

Otevřet účet si můžete kliknutím sem >

 

Na sociální síti TradeStreet najdete Fórum, kde můžete diskutovat s ostatními obchodníky ohledně TastyWorks. Přejít do Fóra >

Jakmile účet budete mít otevřený, tak je potřeba jej nafundovat. Přečtěte si článek: Jak nafundovat účet u TastyWorks.

Doufám, že to pomohlo!

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první:

 

 

 

 

14 komentářů u „Jak si otevřít účet u TastyWorks? Opce, akcie, futures. Video návod.“

 1. Dobrý den Dominiku,
  v ceníku mají napsané, že Exercise a Assignment stojí $5 – tedy to bude asi problém u opčních spreadů, které se běžně nechávají expirovat……Tušíte jak to je myšleno? Nebo se (díky close ceně 0,-) bude jen muset vše před koncem expiračního dne uzavírat…….?

  Odpovědět
  • Dobrý den Milane,

   díky za komentář. Osobně žádné spready většinou nenechávám expirovat – nečekám na 100% zisk. Vždy kupuji zpět minimálně tu vypsanou opci a nechávám vyexpirovat pouze nakoupenou opci, která je bezcená. Tam žádný Exercise ani Assignment neproběhne, protože je bezcenná. Takže Exercise ani Assignment neřeším, ale jinak myslím, že je to myšlené tak, že za Exercise a Assignment se platí 5 USD. ;) Případně se zkuste zeptat přímo jich. Ať se daří!

 2. Zdravím Dominiku,
  plánuji si otevřít účet u tastyworks. Chtěl bych obchodovat “marginové” strategie,ale zároveň mít i možnost obchodovat debetní strategie intradenně. Což na na marginovém účtu skrz PDT rule nelze. Pokud se nepletu, tak tastyworks umožnuje založit více účtů, tuďíž bych si založil cash i margin. Chtěl jsem se Vás zeptat, zdali máte nějakou zkušenost se založením druhého účtu? Jak celý proces probíhá, případně jestli se dají převádět finanční prostředky mezi účty v platformě. Děkuji

  Odpovědět
  • Zdravím,

   děkuji za dotaz. Druhý účet lze založit bez problémů po přihlášení do tastyWorks webu. Najdete tam dole tlačítko “Otevříd další účet”. Mezi účty jsem prostředky zatím nepřeváděl, ale mělo by to určitě jít.:) Ať se daří!

 3. Dobrý den,
  děkuji za návod, který mi pomohl při otevírání účtu u TastyWorks. Chtěl jsem se zeptat, zda se dá v této platformě backtestovat? Nějak, to nemohu najít.

  A dále by mě zajímalo, jak přidat IV do grafu.

  Děkuji za pomoc.
  S pozdravem
  Swarm23

  Odpovědět
  • Dobrý den,
   děkuji za komenář. Backtestovat zatím nejde. Na backtesty je dobrý Thinkorswim nebo TradeStation. Sám primárně na analýzu používám TradeStation a obchody zadávám na TastyWorks.

   Zobrazení IV mohu případně ukázat v LIVE Roomu. Vysílám živě každé úterý a čtvrtek pd 21:00. http://www.live.tradesmart.cz
   DK

 4. Dobrý den,

  jen doplním informaci týkající se daňového čísla.

  Daňové identifikační číslo (neboli DIČ – v angličtině TAX) má každý občan ČR (věřím, že v cizině je to podobně), pouze to většina z nás neví, protože ho nepoužívají / nepotřebují. Používá ho finanční úřad k vašemu označení. Podnikatelé (jak firmy, tak živnostníci) to vědí proto, že mají určitě povinnosti navíc, tedy s tím číslem reálně pracují. U právnických osob je DIČ totéž co IČ a pro všechny ostatní (živnostníky, zaměstnance, atd.) je to jejich rodné číslo akorát před něj napíšete “CZ”.

  Odpovědět
 5. Dobrý den,
  při otevírání účtu to po mě požaduje vyplnit i údaje o tzv. důvěryhodné osobě – asi nějaká novinka, protože v instruktážním videu toto není. Je jedno koho tam uvedu?
  Díky za odpověď. D.

  Odpovědět
 6. Dobrý deň, ja sa chcem opýtať na založenie účtu konkrétne na Country keď že som zo Slovenska a nikde som tam nenašiel Slovensko.
  Ako to vyplniť aby to fungovalo za odpoveď vopred ďakujem z pozdravom Roman

  Odpovědět
  • Dobrý den Romane,

   děkuji za dotaz. bohužel TastyWorks zatím Slovensko neumožňuje. Většina lidí u nás z LIVE Roomu ze Slovenska obchoduje u TradeStation nebo Interactive brokers.

 7. Dobry den , dnes som hodne casu stravil ,aby som ukecal vyvojarov programu ,aby mohla fungovat platforma aj zo SR , no bohuzial pisali mi ze , je to mozme pokial ma človek aspon daky prechodny pobyt v CZ a vie to zdokumentovat a sorry ja taku moznost nemam takze musim len cakat kedy tam pridaju nasu krajinu troska som z toho sklamany…

  Odpovědět

Napsat komentář