Jak založit účet u Trade Station? VIDEO návod.

Zdravím Traders,

na základě vašich dotazů jsem pro vás připravil podrobný video návod, jak si založit reálný účet u společnosti Trade Station. Pokud se budete rozhodovat, jestli zvolit Margin nebo Cash účet, tak článek na toto téma najdete tady. Doufám, že vám video návod pomůže a úspěšně se vám podaří účet založit.

Odkaz na oficiální stránky brokera: www.tradestation.com

V dalším videu se podíváme na to, jak se po úspěšném založení účtu přihlásit do klientského centra, kde si můžete stáhnout platformu TradeStation a nastavit data.

Ať se vám daří!

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první:

 

 

 

 

12 komentářů u „Jak založit účet u Trade Station? VIDEO návod.“

 1. Dobrý den,
  Mohl bych se zeptat na Váš názor ohledně brokeru plus500? Přijde mi pro začátečníka velmi přehledný a je v češtině. Předem děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Dobrý den,

   děkuji za dotaz. Na začátek možná špatný není, ale není to profesionální platforma. Pokud chcete obchodovat akcie nebo opce, tak doporučuji TastyWorks, TradeStation nebo Interactive brokers.

 2. Dobrý den,

  lze přes některou tuto platformu obchodovat americká ETF jako fyzická osoba. Přes IB se americká ETF obchodovat nedají z hlediska nařízení Komise o ochraně spotřebitelů.

  Děkuji

  Odpovědět
 3. Ahoj chcem sa opytať či musím odosielať pri registrácii na tradestation W-8BEN formulár?
  za odpoved dakujem

  Odpovědět
 4. Dobrý den Dominiku, jsem účastníkem vašeho kurzu “Invest Master” a založil jsem si dle vašeho návodu účet u TradeStation, přišel mi od Petera Albinomaila email abych převedl peníze.
  Jakým způsobem a odkud je nejlepší peníze převést?
  Peníze mám na účtě u čsob jen české peníze. Také mám účet u FIA a mBank jestli to nějak pomůže.
  Děkuji za pomoc.
  Ps. Pozorně poslouchám vaše super videa a těším se na spolupráci s vámi.

  Odpovědět
  • Dobrý den Jiří, děkuji, že jste se přidal do tohoto tréninku. Co se týká platforem, tak osobně používám TradeStation pouze pro analýzu grafů, ale obchody tam nezadávám. Proto mám u TS pouze cash účet, kam si stačí poslat např. 100 USD a platformu můžete používat. V členské sekci TS na jejich webu po přihlášení najdete bankovní spojení, kam peníze převést. Pokud si nevíte rady, jak zahraniční platbu zadat z vašeho online bankovnictví, tak je nejlepší dojít do banky a tam jim říci, že chcete provést tuto zahraniční platbu a vzít si s sebou všechny potřebné údaje od TS. Co se týká zadávání obchodů, tak ty zadávám přes TastyWorks a Interactive brokers. Tady jsou návody na Tasyt Works: https://www.tradesmart.cz/category/tasty-works-opcni-platforma/ A tady na Interactive brokers: https://www.tradesmart.cz/category/interactive-brokers-navody/

 5. Dobrý den Dominiku,
  pokud chci bezplatně používat platformu TS jen pro analýzu grafu (data), musím založit cash účet s plánem per trade a nafundovat na účet cca 100$. Jiná podmínka tam není – např. uskutečnit minimální počet obchodů za nějaké období apod.?
  Děkuji předem za odpověď.

  Odpovědět
  • Dobrý den Rostislave, myslím, že tam podmínky určitě jsou. Je potřeba provést 3-5 obchodů za rok, jinak platforma něco stojí. Aktuální podmínky vždy prosím kontrolujte pouze na jejich oficiálním webu. Případně brokera kontaktujte na chatu ze své klientské zóny, kde dobře fungují nebo na e-mail. Brokeři velmi často podmínky mění, proto je na svém webu neuvádím a vždy prosím věřte jen těm, které dostanete potvrzené přímo od brokera.

 6. Dobrý den Dominiku,
  založení účtu na Trade Station je opravdu “opruz”. Od uvedení video návodu se platforma registrace posunula výrazně dále, ale stále je to nejsložitější platforma, kam jsem se pokoušel registrovat. Primárně to linkuje US banky a na poslední položce Depozit fund se končí. Snad nejaký reprezentativ me bude kontaktovat – pak to změnim na Cash (protože již nelze). Nemáte nějaké jiné doporučení na grafy misto této platformy?

  Odpovědět
  • Dobrý den Marceli,

   děkuji za informaci. Brokeři postupy bohužel často mění, ale mohu vás ujistit, že je to velmi snadné oproti cca 10 lety zpět byl proces výrazně složitější, kde se museli úředně ověřovat dokumenty, originály si nechat zasílat a zase posílat přes kurýry do USA. Teď je to velká sranda. :) Kromě TradeStation používám Interactive brokers a TastyWorks (zde grafy nejsou moc dobré). Případně Tradingview.

Napsat komentář