fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za jednu cenu. Do úterý 31.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Budoucnost AI analýzy akcií je tady! Přihlaste se na živé vysílání v neděli 19.5. od 20:00.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra slevy na kurzy, LIVE Room a TradeStreet! Platí jen do neděle 17.3.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Jak si otevřít účet u TradeStation. Kompletní návod 2020.

Facebook
Twitter
LinkedIn

TradeStation je platforma, kterou primárně používám pro analýzu grafů.

Bohužel TradeStation je broker a platforma v jednom, takže nelze pouze zaplatit za platformu, ale je potřeba si zde otevřít obchodní účet.

Aktuálně tato platforma při neaktivitě na účtu stojí 50 USD / rok. Pokud ale provedete cca 5 obchodů za rok, tak poplatek nebudete platit.

Osobně zde neobchoduji a i tak za méně než 5 USD za měsíc budete mít k dispozici profesionální platformu pro analýzu grafů a scanování trhů.

V tomto videu najdete návod, jak si u TradeStation otevřít účet, nastavit data a stáhnout platformu.

Nezapomeňte se přidat do členské sekce, kde najdete další návody od dalších brokerů jako je Interactive brokers nebo TastyWorks.

Vše je dostupné po registraci v této základní sekci.

11 komentářů u „Jak si otevřít účet u TradeStation. Kompletní návod 2020.“

 1. Dobrý den,
  včera jsem psal komentář týkající se změny jména majitele účtu – Account Title: Trade Station Securities. Tento údaj rozhodně neměnit. Já měl štěstí, že v bance to prostě nezadali, takže peníze mi na účet přišly druhý den po odeslání z Fio banky.

  S pozdravem

  Pavel Lorenc.

  Odpovědět
 2. Zdravím, ja by som sa chcel opýtať, že v čom je platforma tradestation slabšia alebo len podľa vas vhodná na analýzu? Ja som si ju založil len preto lebo chcem dlhodobo držať akcie a aj IB je fajn len tam je zbytočne aktivity fee, ktore nechcem platiť keď čakam na príležitosti aj mesiace. Čo si osobne myslíte o Tradestation ako dúviera v brokera je fajn tam držať kapital do 100-200tis dolaru? Dik za odpoved

  Odpovědět
 3. Dobrý den
  Super video. Nejsem ve Vašem kurzu. Jsem spíš dlouhodobý dividendový investor zajišťujicí se na důchod. Mohl byste ve veřejném videu okomentovat( nebo vysvětlit) situaci ohledně interactive brokers a brexitu? Co to v praxi přinese českým obchodníkům? Budete převádět své pozice a kapitál k jinému brokeroví? Budeme si moci vybrat IBLUX,IBIE nebo nás automaticky přidělí k IBCE(nejspíš Maďarsko).
  Děkuji
  S Pozdravem
  Tomáš Marošek

  Odpovědět
  • Dobrý den, děkuji. Jakmile budu mít připravené video, tak ho pošlu na web.

 4. Pojal jsem ideu, „zaplatit“ si provoz Trade Station platformy občasným výpisem PUT opcí tak, abych splnil kvótu 5 obchodů za rok. Pro realizaci této myšlenky je však na účtu TradeStation nutné mít min 4000 USD. Jinak je zadání obchodu odmítnuté.

  S pozdravem

  Pavel Lorenc.

  Odpovědět
 5. Dobrý den Dominiku, mám pouze Apple i celá moje rodina. Prosím tedy o radu jakou platformu si stáhnout. Bude mi stačit Interactive brokers ? Nebo co mi poradíte ?
  Ráda bych to měla již hotové na váš kurz co začínáte 8.2.
  HELENA

  Odpovědět
  • Dobrý den, děkuji za dotaz. Nejlepší je si to vyzkoušet na vlastní kůži a porovnat. Sám TradeStation používám pouze pro analýzu grafů. Aktivně jsem u TradeStation intradenně neobchodoval. Už je to několik let, co jsem provedl poslední obchod u TradeStation, takže nedokážu porovnat. Swingové i investiční účty mám u IB a tam zadávám obchody.

  • Pokud chcete obchodovat spready, tak u IB i TW musíte mít margin účet a pro daytrading se zůstatkem 25 000 USD. Co jsem pochopil, tak u TS lze spready obchodovat i na klasickém cash účtu, jen asi bude třeba zůstatek 4000 USD.

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.