Jak zobrazit v TradeStation Drawing panel? Video návod. - TradeSmart.cz

Jak zobrazit v TradeStation Drawing panel? Video návod.

Zdravím Traders,

včera jsem v Opčním roomu dostal dotaz na to, jak si zobrazit na platformě TradeStation Drawing panel, kde najdete horizontální linky, trend linky, fibonacciho nástroje a další praktické kreslící nástroje a mít je jednoduše po ruce. Připravil jsem video návod, kde uvidíte, jak si tento panel můžete připnout na hlavní obrazovku.

Věřím, že to pomohlo.

Dominik Kovařík

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první:

 

 

 

 

3 komentáře u „Jak zobrazit v TradeStation Drawing panel? Video návod.“

 1. Zdravím všichni,

  ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem právě nahrál nová videa v Opční sekci, tak si je nezapomeňte přehrát zdarma zde.

  A pokud jste úplný začátečník, tak jsem pro vás připravil video průvodce, který vám pomůže na vašem začátku s investováním a tradingem. Nezačínejte obchodovat, aniž byste si přehráli tyto videa.

  Klikněte sem a přehrajte si všechna videa. Jsou úplně zdarma. Rád uslyším, co si o nich myslíte.

  A pokud byste stále potřebovali pomoci na vaší cestě tradingem a investováním, poté co si přehrajete tyto videa, tak mě kontaktujte a osobně vám pomohu.

  Odpovědět
 2. Nemám v Tradestationu v záložce TradingApps panel “Scanner” a nevím, jak dál. Tím pádem jsem se zaseknul v Invest masteru u kapitoly “Nastavení scanů v Tradestationu”.

  Odpovědět
  • Dobrý den Aleši, děkuji za zprávu. V pondělí od 18:00 bude živé vysílání k InvestMasteru a mohu se tam na to podívat, ale pokud to tam není, tak se podívejte, zda máte verzi 9.5, kterou používám a případně je potřeba kontaktovat support Tradestation. Nejlepší je se přihlsit do klientské zóny na jejich webu a využít chat podpory.

   DK

Napsat komentář