fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Online Workshop v sobotu 30.4. a v neděli 1.5. od 20:00 – Nové 3 ověřené strategie založeném na Shameless Cloningu.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Obchodujte živě bok po boku se mnou. Startujeme 31.3.
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2018!

Zdravím Traders,

chtěl bych vám všem poděkovat za přízeň a důvěru v roce 2017, který byl jen začátkem celého vzdělávacího a inspiračního projektu TradeSmart.cz.

V tomto roce jsem připravil pro úplné začátečníky sekci, kde najdete videa a eBook, který vás provede světem burzy, tradingu a investicemi.

Dále jsem dal dohromady Opční členskou sekci, kde najdete videa, která vás vezmou od začátečníka až k profesionálním obchodníkům.

Sestavil jsem kurz Opce 101, kde najdete klíčové koncepty, který by měl znát každý opční obchodník.

Aktuálně od 6. ledna bude probíhat zhruba 2 měsíční opční kurz In/Out spread, do kterého se můžete ještě přihlásit.

Na mém Blogu jsem napsal desítky článků o tradingu a investování, kde mimo jiné najdete i videonávody na ovládání platforem a otevření účtů u brokerů, kde sám obchoduji.

Se spoustou z vás jsem se setkal osobně na Traderské a investorské konferenci v Bratislavě, z čehož jsem měl obrovskou radost.

Dostal jsem se do Investorské ligy mistrů společnosti Bossa, kde jsme se setkávali pravidelně každý pátek, obchodovali a hledali jsme nové obchodní příležitosti.

V roce 2016 jsem založil sociální síť TradeStreet pro investory a tradery, kde obsah tvoří sami investoři. Vznikla za účelem výměny myšlenek a sdílení informací, které nám pomohou dělat lepší obchodní rozhodnutí. V tomto roce se do sítě zaregistroval rekordní počet obchodníků a chystáme nyní spousty vylepšení a novinek.

Od února poběží vůbec první opční a akciový Trading Room, kde budu pořádat pravidelná živá vysílání a budeme společně hledat nové obchodní příležitosti každý týden.

 

Chtěl bych vám tímto ještě jednou poděkovat za vaši důvěru, bylo mi potěším vám pomáhat na vaší cestě tradingem a investováním v tomto roce a těším se na naší spolupráci i v roce 2018!

Přeji vám hezké svátky a úspěšný nový rok 2018!

Dominik Kovařík

PS: S některými z vás se uvidíme již 6.ledna v kurzu In/Out spread u prvního videa. Pokud přihlášeni ještě nejste, tak získat přístup můžete tady.

 

1 komentář u „Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2018!“

 1. Zdravím všichni,

  ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem právě nahrál nová videa v Opční sekci, tak si je nezapomeňte přehrát zdarma zde.

  A pokud jste úplný začátečník, tak jsem pro vás připravil video průvodce, který vám pomůže na vašem začátku s investováním a tradingem. Nezačínejte obchodovat, aniž byste si přehráli tyto videa.

  Klikněte sem a přehrajte si všechna videa. Jsou úplně zdarma. Rád uslyším, co si o nich myslíte.

  A pokud byste stále potřebovali pomoci na vaší cestě tradingem a investováním, poté co si přehrajete tyto videa, tak mě kontaktujte a osobně vám pomohu.

  Odpovědět

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.