fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

Bylo toto dno na akciovém trhu? Nezaměstnanost a peníze.

Zdravím vás, 

trhy začínají od svých výplachů celkem silnou rally a otázka za milion dolarů je: Bylo toto dno nebo se trh vrátí ještě zpět a půjde níž? 

Je možné, že toto může být ten nejkratší medvědí trh, protože hodně negativních zpráv je již započteno v trhu. Na druhou stranu je možné, že trh může ještě něco překvapit. 

 Ve vysílání vysvětluji, jak se k této situaci stavím.

Věřím, že to pomůže. 

DK

PS: Vyzkoušejte LIVE Room, kde vysílám živě 2x týdně a sdílím tam své obchody a pomáhám aktivním obchodníkům a investorům na jejich cestě.

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.