fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.4.

Investice do akcií Amazonu pomocí dlouhodobých opcí + analýza

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Nedávno jsem vám posílal e-mail, že jsem vstoupil do akcií Amazonu a nakoupil jsem také dlouhodobé call opce.

Amazon dnes posiluje o dalších 6%.

V tomto videu jsem se podíval na to, o kolik % se zhodnotily nakoupené opce, do kterých jsem vstoupil před 7 dny.

Najdete tam také analýzu a plán, co aktuálně s pozicí na AMZN budu dělat.

A pokud jste tam vstoupili také (vím, že několik lidí ano), tak nemáte zač. :) Tato investice vám vydělala 700 000 Kč za 7 dní. :)

Jen mimochodem – tento jediný obchod by vám zaplatil členství v Investičním LIVE Roomu, kde podrobně analyzuji a vybírám akcie každý měsíc na 42 let. :)

Věřím, že to pomůže. 

DK

PS: Vyzkoušejte Investiční LIVE Room  a nechte si zasílat akcie, do kterých každý měsíc investuji. Získejte měsíční video-reporty, férové hodnoty akcií a náhled do mého investičního portfolia a osobní podporu v uzavřené chat skupině.

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.