fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.4.

Obchodování akcií a opcí ŽIVĚ z LIVE Roomu Dominika Kovaříka

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Tímto způsobem obchoduji ŽIVĚ v Trading LIVE Roomu a pomáhám obchodníkům na jejich cestě. Primárně se soustředím na swingové obchody s opcemi a akciemi, ale občas také využijeme příležitosti pro intradenní obchody.

K ročnímu Trading LIVE Roomu je k dispozici uzavřená Telegram skupina, kde sdílím obchody mimo vysílání. Můžete se propojit s ostatními obchodníky a na cokoliv se tam ptát. Každý den.

Přidejte se tady.

DK

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.