Jak založit účet u Interactive Brokers 2019 – Kompletní postup

 

Zdravím vás,

v tomto videu jsem se podíval na to, jak založit individuální účet u Interactive Brokers.

Najdete tam kompletní postup se všemi kroky k úspěšnému vyplnění žádosti.

Pokud přemýšlíte o tom, jestli si otevřít u Interactive Brokers margin nebo cash účet, tak jsem na toto téma napsal článek, který vysvětluje rozdíly.

Osobně používám margin účet pro strategie, které obchoduji.

Požadavky na minimální příjmy u Interactive Brokers najdete přímo tady.

Jakmile budete mít účet založený, tak stačí nafundovat, předplatit data a můžete začít obchodovat nebo investovat.

Jak nejsnáze nafundovat účet u Interactive Brokers a převést koruny na dolary najdete v tomto video návodu.

Doufám, že to pomohlo.

Dejte případně vědět do komentářů níže, pokud byste chtěli s čímkoliv pomoci.

DK

6 komentářů u „Jak založit účet u Interactive Brokers 2019 – Kompletní postup“

 1. Dobrý den,

  rád bych našel článek o tom zda otevřít margin nebo cash účet. Chtěl bych obchodovat mimo opcí i akcie.

  Odpovědět
  • Dobrý den Pavle, děkuji za dotaz. Pokud budete hledat cokoliv, tak nejlepší je využít vyhledávání na webu (lupa v horní liště) – tam napište hledaný výraz a najde vám to všechny články. Co se týká margin účtu, tak pokud budete chtít obchodovat spreadové opční strategie, tak je potřeba mít margin. Sám to mám rozdělené tak, že mám 2 účty. Jeden účet je cash, kde dlouhodobě investuji do akcií a druhý je margin, kde obchoduji opční strategie. Tady je odkaz na článek, kde najdete, jaké jsou rozdíly: https://www.tradesmart.cz/margin-nebo-cash-ucet-jaky-ucet-si-pro-sve-obchodovani-zvolit/

 2. Dobry den, poprosim Vas, chcem otvorit ucet u IB, ale maju tam inu stranku a nikde nevidim individualny ucet. Skusal som otvorit ucet, ale na jednom mi dalo len TRUST, nie individual, na druhom ,ktory bol podobny tomu na videu, le ponuklo mi to len cash, a komodity, forex, Viete mi, prosim Vas pomoct.

  Odpovědět
  • Dobrý den, stačí otevřít hlavní stránku a vpravo nahoře dát Open account – automaticky vám to nabídne Individual.případně vlevo nahoře v černé liště je potřeba mít zakliknuto For individuals. Vedle toho je pak For institutions a to je pro firmy.

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

NOVÝ OBCHODNÍ TRÉNINK

HomeRun Master 2020

Naučte se nový obchodní přístup a strategie pro růst vašeho akciového a opčního účtu. Přihlášky zavíráme v neděli 1.1.