fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.4.

Akcie na novém vrcholu. Co bude dál? Moje aktuální swing obchody a akcie na radaru.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

S&P 500 je opět na novém vrcholu a Nasdaq se jej snaží dohnat. Silná pětice akcií Facebook, Amazon, Google, Microsoft a Apple se konečně pohnuly z dlouhodobé konsolidace a v tomto videu jsem se podíval na tyto akcie + 2 swing obchody, které aktuálně držím a výhled, jak budu postupovat na mém swingovém trading účtu dál.

Věřím, že to pomůže. 

Dominik

PS: Připojte se na další vysílání v Trading LIVE Roomu zde.

2 komentáře u „Akcie na novém vrcholu. Co bude dál? Moje aktuální swing obchody a akcie na radaru.“

  1. Děkuji za zajímavé video. Zapojil jsem sluchátka a je to dobré, jak jsem psal odešel mi reproduktor na nooteboku. Díky

    Odpovědět

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.