fbpx

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

TradeStreet Flow. Sledujte institucionální nákupy a obchodujte s chytrými penězi.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na srpnový měsíční Trading LIVE Workshop. Přihlášky zavíráme 31.7.

Akcie na novém vrcholu. Co bude dál? Moje aktuální swing obchody a akcie na radaru.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

S&P 500 je opět na novém vrcholu a Nasdaq se jej snaží dohnat. Silná pětice akcií Facebook, Amazon, Google, Microsoft a Apple se konečně pohnuly z dlouhodobé konsolidace a v tomto videu jsem se podíval na tyto akcie + 2 swing obchody, které aktuálně držím a výhled, jak budu postupovat na mém swingovém trading účtu dál.

Věřím, že to pomůže. 

Dominik

PS: Připojte se na další vysílání v Trading LIVE Roomu zde.

2 komentáře u „Akcie na novém vrcholu. Co bude dál? Moje aktuální swing obchody a akcie na radaru.“

  1. Děkuji za zajímavé video. Zapojil jsem sluchátka a je to dobré, jak jsem psal odešel mi reproduktor na nooteboku. Díky

    Odpovědět

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.