fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

Tyto patterny a signály sleduji + Akcie, kde mám nakoupené opční debitní spready

Zdravím Traders,

v tomto videu jsem se podíval na akciový index SPY, který v pátek prorazil ze svého trojúhelníku a pokračuje dál v UP trendu. S tím se veze většina akcií. Velmi silný je technologický a finanční sektor. V tomto týdenním výhledu jsem rozebral akcie Apple, Facebook, MU, Netflix, JNJ a debitní spready, které mám nakoupené.

 

Níže přikládám několik grafů.

SPY, který v pátek prorazil tento trojúhelník a myslím, že má šanci otestovat svůj předchozí vrchol.

 

JPM a celkově celý finanční sektor XLF pokračuje dál ve svém trendu nahoru. Na JPM jsme minulý týden kupovali v Opčním Roomu call debitní spread a myslím, že je šance, aby akcie otestovala svůj předchozí vrchol.

 

MU prorazil rezistenci na 50 USD a dostal se za plánovaný cíl 53 USD, který jsem zmiňoval v minulém týdenním výhledu. Někteří obchodníci zasílali, že dosáhli zhodnocení více jak 800% na call opcích.

 

Printscreen z uzavřené skupiny na Facebooku.

 

Doufám, že to pomohlo.

Vidíme se již dnes v Opčním LIVE Roomu!

Dominik Kovařík

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.