Co dělat, pokud nemáte dostatek kapitálu na obchodování na burze?

Zdravím Traders,

v tomto Vlogu jsem mluvil o tom, co dělat pokud nemáte dostatek kapitálu na obchodování na burze a jestli má smysl začínám např. se 100 USD.

 

Vidíme se dnes večer na živém vysílání v LIVE Roomu.

Doufám, že to pomohlo.

DK

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první:

 

 

 

 

2 komentáře u „Co dělat, pokud nemáte dostatek kapitálu na obchodování na burze?“

 1. Zdravym Dominik, na zaklade tvojho videa aky je teda zmysluplny vstupny kapital? Ja ako zacinajuci trader by som tam chcel zacat s 500 USD. Avsak je problem kedze brokeri pozaduju minimalny kapital 2000 – 5000$. Pri vytvoreni cash uctu je to menej avsak tam sa nedaju robit vsetky opcne strategie ako si vravel v tvojich videach pre TradeStation a Tasty Works.

  Dik

  Odpovědět
  • Zdravím Martine,

   děkuji za dotaz. Smysluplný kapitál je z mého pohledu okolo 2000 USD, kde už lze najít produkty a dodržet money management. Účastníci kurzů ale často začínají i s menším kapitálem 500 – 1000 USD a lze to. Minimální vklady u brokerů jsou pouze doporučené. Takže lze mít margin účet menší než 2000 USD a obchodovat spreadové opční strategie. U cash účtu není limit žádný, ale nelze provádět spready dle SpreadMaster kurzu. S nižším kapitálem je potřeba najít vhodné produkty – ukazuji v kurzu jaké a počítat s tím, že Money Management bude rizikovější.

   DK

Napsat komentář