fbpx

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

TradeStreet Flow. Sledujte institucionální nákupy a obchodujte s chytrými penězi.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na říjnový měsíční Trading LIVE Workshop. Registrujte se zde:

8 komentářů u „Jak mám nastavenou obchodní platformu Interactive Brokers“

 1. Dominiku,
  dá se ještě ukázat, jak v těch nastaveních scanů funguje nastavení barev v buňkách? Myslím, že když to jde nahoru, tak se to barví zeleně a dolů zase červeně, všechno automaticky. Nemůžu to tam chytit. Díky Ivan

  Odpovědět
 2. Dobrý večer Dominiku.
  To tvoje nastavení se mi zdá velmi efektivní.
  Tuším že IB čas od času mění verzi platformy za modernější. Já mám verzi hodně starou. Dá se řící, že to nastavení bude stejně platné i na starších verzích IB platformy?
  Děkuji
  Rostislav

  Odpovědět
 3. Ahoj
  mohl bys mi prosím tě poradit? Nevím jak nadstavit reálný čas v Interactive brokers -TW . Je možné že to nemám nadstavené s důvodu chybějících peněz na účtě ? Minimální částka u IAB je 2500USD a mi se zatím nepodařilo tam poslat celou částku.
  Předem děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Ahoj Jiří, děkuji za dotaz. Toto jsem bohužel nikdy neřešil. Čas mi IB ukazuje přesný, alespoň myslím. :) U IB záleží, jaký účet máte. Myslím, že margin má minimální limity, ale cash by neměl mít. Případně zkuste kontaktovat přímo brokera. Nejlepší je ve svém klientském centru na webu použít online chat. Nebo se zkuste zeptat v naší uzavřené Telegram skupině pro pomoc s brokery a platformami. Pokud od nás máte jakýkoliv trénink, tak tam máte přístup. https://app.tradesmart.cz/telegram-skupiny/

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.