fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za jednu cenu. Do úterý 31.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Budoucnost AI analýzy akcií je tady! Přihlaste se na živé vysílání v neděli 19.5. od 20:00.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

20% sleva na první členství v LIVE Roomu. Končí 30.6.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Trading & cestování. Jak to spojit a na jaké obchody se soustředit?

Zdravím Traders,

včera jsem se vrátil z Itálie a dostal jsem spousty dotazů, jak spojuji aktivní trading s cestováním? Kdo mě zná, tak ví, že miluji cestování a s windsurfingem jsem obletěl téměř celý svět. To je právě ten důvod, proč jsem se pustil do Tradingu a obchodování na burze. Trading můžete dělat odkudkoli na světě a lze ho výborně spojit s vaším životním stylem. Ovšem pokud cestuji, tak moje obchody tomu vždy přizpůsobím. Možná víte, že často obchoduji intradenně a nebo držím své pozice jen 1 nebo 2 dny. Takovéto obchody vyžadují hodně pozornosti a proto nejsou příliš vhodné při cestování. Alespoň pokud nechcete dorazit na místo, otevřít notebook a být celý den na pokoji.

trading a cestování
Pokud jsem na cestách, tak si obchody vždy naplánuji tak, abych měl všechny tyto krátké obchody uzavřené a soustředím se pouze na swingové, které mi stačí zkontrolovat z mobilu 1x za den nebo za týden. Nyní když je v EU roaming za stejnou cenu, jako u nás, tak to bylo velmi příjemné, protože jsem si obchody zkontroloval na datech prostě z pláže. Takže postup mám takový, že si před odjezdem vyčistím krátké pozice. Proskenuji trhy na denním grafu a pokud se splní podmínky ze strategie, tak nakoupím nebo vypíši dlouhodobější opce. Nastavím si na nich rovnou automatické cíle a celkově objemy snížím o polovinu. U těchto swingových obchodů riskuji většinou celé prémium, takže žádné stoplossy neřeším a pokud akcie zasáhne cíl, tak se mi opce sama prodá. Nechám tak pracovat strategie a peníze pro mě. Je to pak velmi příjemné, když vám na pláži přijde upozornění, že jste zasáhli váš cíl a vydělali jste na celou cestu nebo dovolenou. ;) Samozřejmě vždycky to tak být nemusí, ale vím, že z dlouhodobého hlediska jsou tyto strategie ziskové, takže několik ztrát mě nevyvede z míry. Navíc riziko mám ještě nižší, než když jsem celou seanci přítomný u PC. Vše je otázka časového rámce, který budeme obchodovat. Poté lze Trading s cestováním nádherně spojit a užít si obě aktivity.

Doufám, že to pomohlo.

Ať se vám daří a užívejte si léto!

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.