fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za jednu cenu. Do úterý 31.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Budoucnost AI analýzy akcií je tady! Přihlaste se na živé vysílání v neděli 19.5. od 20:00.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra slevy na kurzy, LIVE Room a TradeStreet! Končí již v neděli 26.5.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Trading jako byznys

Trading je byznys neboli obchod. Nakupujete a prodáváte s cílem vydělat peníze. Na jedné straně jste vy a proti vám je druhý obchodník. Když vyděláte peníze, znamená to, že druhý obchodník prodělal. Burza je nekonečná řeka, která stále plyne a jen na vás je, kdy se rozhodnete do obchodu vstoupit a vystoupit. Co na tradingu krásné je, že nepotřebujete žádné zaměstnance, stačí vám pouze počítač a můžete obchodovat kdekoliv na světě. A pokud víte, jak trhy fungují, máte ziskové strategie, psychiku obchodníka, správnou výzbroj a kapitál pro start, můžete vydělat neomezené peníze! Pokud se ale pustíte do obchodování, aniž byste rozuměli a chápali pravidla tohoto byznysu, zařadíte se do nekonečné řady neúspěšných obchodníků.

 

Pro koho je trading?

Trading je pro všechny, kteří chtějí být svým pánem, láká je řídit si a zhodnocovat vlastní nebo cizí peníze a žít život o kterém sní. Trading je vhodný také pro ty, kteří pracují na plný úvazek a hledají extra příjem nebo pro podnikatele, kteří mají vlastní firmu a hledají lepší zhodnocení financí než nyní získají v bance. Myslím, že získáte obrovskou výhodu, pokud si dokážete své finance spravovat sami. Dnes máme dostupnost k informacím stejně jednoduchou, jako mají banky nebo investiční fondy a můžeme používat stejné obchodní strategie. Navíc, pokud přemýšlíte, že byste chtěli své ušetřené peníze někam investovat nebo vložit do nějakého fondu nebo do jednotlivých akcií, tak Vám dám jeden tip, který Vám ušetří spousty peněz a i nejvíce vydělá. Pokud chcete dlouhodobě investovat do akcií, tak kupte akciový index S&P 500 nebo ETF SPY. Tento index má totiž lepší zhodnocení než 80% investorů a investičních fondů na světě. Pokud chcete být více aktivnější, tak čtěte dál. Ukážu Vám, jak dosáhnout konzistentních zisků, o kterých většina sní nebo jak vybudovat malý účet na velký s minimálním rizikem.

 

Výhody tradingu proti běžnému podnikání?

Nepotřebujete velké počáteční investice, nepotřebujete žádné zaměstnance, nemusíte poslouchat šéfa, pracujete, kdy chcete vy – nemáte žádnou pracovní dobu, můžete obchodovat odkudkoliv a můžete vydělat opravdu hodně peněz. Musíte být odhodlaný se učit a mít touhu! Žádný svatý grál neexistuje. Trading je byznys, jako každý jiný. Je to o tvrdé práci se vzdělávat a získat potřebné informace a vlastnosti, pomocí kterých budete schopni konzistentně obchodovat. Pokud to ale zvládnete, tak Vám garantuji, že Vám to vyplatí OBROVSKOU dividendu po zbytek celého Vašeho života!

 

Úskalí tradingu?

Trading sám o sobě nemá žádná pravidla, můžete kdykoliv nakupovat, kdykoliv prodávat a právě to je pro většinu obchodníků největší nevýhoda. Musíte si vytvořit pravidla a systém, abyste byli konzistentně ziskoví. Není žádné umění vydělat peníze v dalším obchodu, ale klíč je udržet zisky a být konzistentní. Ale nemějte strach  – klíč k úspěšnému tradingu je jednoduchý – mít strategii, dodržovat strategii, vědět kdy utnout ztráty a být emočně disciplynovaný.

Není podstatné, že nejste matematický genius. Kdyby klíč k úspěchu byla inteligence, bylo by zde daleko více lidí, kteří by vydělávali tradingem.

 

Doufám, že to pomohlo.

2 komentáře u „Trading jako byznys“

Napsat komentář

Extra sleva na všechny tréninky a LIVE Roomy. Pouze do neděle 26.5.

Days
Hours
Minutes
Seconds