fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

VIDEO: Týdenní výhled na akciích a EUR/USD

Zdravím Traders,

včera jsem se vrátil z týdenního tripu z Chorvatska, kde jsem byl ještě s jedním Traderem a vzali jsme to spíše jako Trading soustředění než dovolenou. ;) Mezi tím, co se holky opalovali jsme řešili trhy, trading, obchody a psychologii, která nejvíce ovlivňuje naše výsledky. Bohužel minulý týden nepřinesl žádné zajímavé pohyby a spíše akciové indexy konsolidovaly. V tomto videu jsem se podíval na to, jaký další pohyb od akciových indexů očekávám, jaké akcie tento týden budeme obchodovat a jak vypadá EUR/USD, který prorazil dlouhodobou konsolidaci na týdenním grafu.

 

A ještě pár fotek z Chorvatska.

 

Přeji pohodové léto a úspěšné obchody!

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.