fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na červnový měsíční Trading LIVE Workshop. Přihlášky zavíráme 31.5.

Živé vysílání v neděli 20.6. od 20:00 „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Půjdou akciové indexy výš? Zásadní události & Short Squeez na MEME akciích – Obchodování s akciemi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Akciové indexy konsolidují kousek pod svými vrcholy.

V tomto videu jsem se podíval na krátkodobý výhled indexů, sezónnost a zásadní události, které mohou ovlivnit zítra akciové trhy.

Prošel jsem také tzv. MEME akcie, které jsou v short squeezu a rozebral jsem způsob, jak je obchodovat.

Akcie GEO, AMC, WEN, CLOV a GME.

Trading LIVE Room: https://live.tradesmart.cz

Investiční LIVE Room: https://invest.tradesmart.cz

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.