To nejdůležitější, co jsem se ve swingovém Tradingu od roku 2008 naučil - TradeSmart.cz

To nejdůležitější, co jsem se ve swingovém Tradingu od roku 2008 naučil

Zdravím vás, 

nedávno jsem dostal skvělý dotaz: Jakou jednu nejdůležitější věc jsem se v tradingu naučil, kterou bych doporučil dál?

Docela dlouho jsem nad tím přemýšlel a rozhodl jsem se na to natočit video, kde rozebírám více do hloubky to nejdůležitější, co jsem se od roku 2008 ve swingovém tradingu naučil.

Pokud si chcete poslechnout tento díl na cestě nebo jako audio, tak si jej můžete přehrát na Podcastu.

Věřím, že to pomůže. 

DK

PS: Vyzkoušejte LIVE Room, kde vysílám živě 2x týdně a sdílím tam své swingové obchody.

Poslechněte si tento vlog na Podcastu. Najdete ho na Podcastu Apple, Spotify, Google a Anchor. Začít poslouchat můžete tady.

2 komentáře u „To nejdůležitější, co jsem se ve swingovém Tradingu od roku 2008 naučil“

 1. Dobry den pane Kovarik,

  Zdravim Vas. Prozatim jsem se nestal Vasim klientem, ale dostavam e-maily od Vas a se zajmem je ctu. Napadlo me ze s Vasemi znalostmi v obchodovanim s akciemi a komoditami v CR, by ste byl mozna ochoten mi poradit jak dale s mojim uctem u spolecnosti Colosseum. Rad bych si s Vami popovidal o me situaci. Doufam se budete myti cas a chut moji prosby vyhovet, nebo mi doporucit jinou vhodnou osobu jako Vy.

  S pozdravem,
  Pavel Vidlak.

  Odpovědět
  • Dobrý den pane Vidlák, děkuji za zprávu. Vážím si toho. Sám obchoduji s opcemi a akciemi a mám obchodní účty u TastyWorks, Interactive brokers a TradeStation. S těmito platformami vám dokáži pomoci a v jednotlivých trénincích najdete podrobné návody. Jiné brokery, než výše zmíněné nedoporučuji. Pro demo lze využít ještě Think or swim, ale zde nelze otevřít reálný účet.

Napsat komentář