Jak jsem přišel o čtvrt milionu během 2 dnů! Základy Money Managementu. Podcast #3.

 

Verze Podcastu na YouTube

Jak jsem přišel o čtvrt milionu během 2 dnů obchodováním na burze – Dominik Kovařík Podcast

 

Zdravím Traders,

myslím, že každý trader a investor, si projde obdobím, kdy se mu nedařilo, a kdy přišel o hodně peněz. V tomto podcastu jsem se podíval na to, jak jsem na svém začátku přišel o čtvrt milionu během 2 dnů obchodováním na zlatu. Věřím, že nejvíce se naučíme ze svých chyb a pokud si vezmete alespoň něco z tohoto podcastu a ponaučíte se z mé chyby, tak budu jedině rád. V podcastu jsem rozebral také to, jak je důležitý Money Management a řízení rizika na každý obchod a celé portfolio.

 

Doufám, že to pomohlo!

Pokud si myslíte, že by to mohlo pomoci i někomu dalšímu, koho znáte, tak tento článek jednoduše sdílejte na své sociální sítě.

 

Nahlédněte do zákulisí obchodů Dominika Kovaříka a obchodujte bok po boku s ním a dalšími investory z naší skvělé Trading komunity.

Klikněte sem a učte se přímo z praxe >

Přečtěte si také...

Jak si přivydělat Tradingem a Social Media Agency – rozhovor https://www.youtube.com/watch?v=gao2vVkz0GE   Zdravím Traders, Ada...
Rozhovor se studentem SpreadMaster kurzu https://www.youtube.com/watch?v=gZG3OAMAOWI Zdravím Traders, měl jsem možn...
Z intradenního Tradingu ke swingovému – rozhovor se studentem https://www.youtube.com/watch?v=PmXjo8t2HpU Zdravím Traders, včera jsem mě...

1 komentář u “Jak jsem přišel o čtvrt milionu během 2 dnů! Základy Money Managementu. Podcast #3.”

  1. Zdravím všichni,

    ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem právě nahrál nová videa v Opční sekci, tak si je nezapomeňte přehrát zdarma zde.

    A pokud jste úplný začátečník, tak jsem pro vás připravil video průvodce, který vám pomůže na vašem začátku s investováním a tradingem. Nezačínejte obchodovat, aniž byste si přehráli tyto videa.

    Klikněte sem a přehrajte si všechna videa. Jsou úplně zdarma. Rád uslyším, co si o nich myslíte.

    A pokud byste stále potřebovali pomoci na vaší cestě tradingem a investováním, poté co si přehrajete tyto videa, tak mě kontaktujte a osobně vám pomohu.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.