Jak jsem přišel o čtvrt milionu během 2 dnů! Základy Money Managementu. Podcast #3.

Zdravím Traders,

myslím, že každý trader a investor, si projde obdobím, kdy se mu nedařilo, a kdy přišel o hodně peněz. V tomto podcastu jsem se podíval na to, jak jsem na svém začátku přišel o čtvrt milionu během 2 dnů obchodováním na zlatu. Věřím, že nejvíce se naučíme ze svých chyb a pokud si vezmete alespoň něco z tohoto podcastu a ponaučíte se z mé chyby, tak budu jedině rád. V podcastu jsem rozebral také to, jak je důležitý Money Management a řízení rizika na každý obchod a celé portfolio.

Verze Podcastu na YouTube

Jak jsem přišel o čtvrt milionu během 2 dnů obchodováním na burze – Dominik Kovařík Podcast

Doufám, že to pomohlo!

Pokud si myslíte, že by to mohlo pomoci i někomu dalšímu, koho znáte, tak tento článek jednoduše sdílejte na své sociální sítě.

 

Videa, která vás vezmou od začátečníka k profesionálům

Ve vzdělávací sekci TradeSmart jsem pro vás připravil videa a další hodnotné informace, které vám pomohou na vaší cestě tradingem a investováním.

Pokud jste na úplném začátku, tak se zdarma přidejte k tisícům ostatních obchodníků, kteří se prostřednictvím krátkých a přehledných videí naučí, jak funguje burza, jaké jsou možnosti obchodování, jaký si zvolit obchodní styl, vytvořit si plán a vše, co byste do začátku měli vědět.

V členské sekci, krom videí najdete také eBook Trading průvodce pro začínající obchodníky. Shrnul jsem tam vše, co je klíčové znát před tím, než začnete obchodovat.

Ti z vás, kteří se zajímají o opce a akcie jsem připravil sérii videí, eBook a spousty hodnotných informací v opční členské sekci, kam se můžete také zdarma přidat a dozvědět se, co jsou to opce, jaké jsou rozdíly mezi akciemi a opcemi a naučit se, jak fungují jednotlivé opční strategie a jak prostřednictvím nich začít obchodovat.

Klikněte sem. Garantuji vám, že toto budete milovat.

Přečtěte si také...

Počáteční kapitál a Trading proces? Podcast #2 Zdravím Traders, v první epizodě Trading Podcastu jsem mluvil o mých začátcíc...
Základy Money managementu a řízení rizika Myslím, že žádná strategie, kterou budete obchodovat Vám nebude fungovat bez...

1 komentář u “Jak jsem přišel o čtvrt milionu během 2 dnů! Základy Money Managementu. Podcast #3.

  1. Zdravím všichni,

    ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem právě nahrál nová videa v Opční sekci, tak si je nezapomeňte přehrát zdarma zde.

    A pokud jste úplný začátečník, tak jsem pro vás připravil video průvodce, který vám pomůže na vašem začátku s investováním a tradingem. Nezačínejte obchodovat, aniž byste si přehráli tyto videa.

    Klikněte sem a přehrajte si všechna videa. Jsou úplně zdarma. Rád uslyším, co si o nich myslíte.

    A pokud byste stále potřebovali pomoci na vaší cestě tradingem a investováním, poté co si přehrajete tyto videa, tak mě kontaktujte a osobně vám pomohu.

Napsat komentář

94 Shares
Share94
Tweet
WhatsApp
+1