fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za jednu cenu. Do úterý 31.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Budoucnost AI analýzy akcií je tady! Přihlaste se na živé vysílání v neděli 19.5. od 20:00.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

20% sleva na první členství v LIVE Roomu. Končí 30.6.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

OPCE pro začínající obchodníky

V předchozích článcích jsem často zmiňoval slovo opce. Je to z jednoduchého důvodu. S opcemi obchoduji téměř všechno. Obchoduji s nimi akcie, měny, komodity i akciové indexy a patří k mým nejoblíbenějším nástrojem pro obchodování na burze. Přesto se mnou jistě budete souhlasit, že na první pohled se může zdát obchodování s nimi velmi složité. Opak je ale pravdou! Z mého pohledu jsou tou nejjednodušší, nejefektivnější a nejbezpečnější cestou, jak začít na burze obchodovat a hned Vám řeknu proč.

Jen na úvod chci poznamenat jednu důležitou věc. Nemám na mysli žádné binární opce! Binární opce nemají s „opravdovými“ opcemi, se kterými obchoduji a v tomto článku popisuji nemají nic společného. Často se mě na to lidé ptají, protože místní brokeři nabízejí možnost obchodování binárních opcí, ale opce o kterých mluvím s nimi nelze obchodovat. Pro obchodování s opcemi používám platformu TradeStation a InteractvieBrokers. Pokud si chcete vyzkoušet obchodovat opce na demo účtu, tak doporučuji stáhnout platformu Think or Swim.

Zde je odkaz pro založení demo účtu a stažení platformy: https://platform.thinkorswim.com/platform/index.html#!/pmregister

Pojďme si tedy říct, co jsou to opce a jak s nimi začít obchodovat?

Opce jsou nástroje, se kterými můžeme obchodovat akcie, akciové indexy, ETF, měny i komodity. Jsou bezpečnější a efektivnější pokud víte, jak s nimi obchodovat. Opce můžeme kupovat nebo prodávat. Pokud opce kupujeme – máme omezené riziko, znamená to, že můžeme ztratit pouze to, co jsme do obchodu vložili, i kdyby spadla akcie, na kterou máme koupené opce na 0, tak nepřijdeme o více, než jsme do obchodu vložili – což je z pohledu rizika velké plus. A při tom zisk máme neomezený! S opcemi můžeme vydělávat směrově a i když, trh nikam nesměřuje.

Pokud jste začátečník, vím, že to znít divně, ale s opcemi můžete vydělat i když se spletete a netrefíte směr.

opce

Proč obchodovat právě s opcemi?

Opce se můžou jevit pro začátečníka, jako velmi komplikované, ale opak je pravdou. Myslím, že jsou tou nejjednodušší cestou, jak obchodovat na burze. Opce jsou zároveň nejflexibilnější nástroj pro obchodování na burze, kde velmi snadno určíte riziko a zisk ve vybraném času. Pokud se naučíte, jak opce fungují, naučíte se základní strategie, tak pak máte v ruce konzistentní nástroj na vydělávání peněz. Většina lidí v ČR toto neví, takže teď už jste o krok před nimi. Říkám vám to z vlastní zkušenosti, protože jsem se to naučil tou těžkou cestou – vše jsem zkoušel, 2x jsem přišel o celý účet, než jsem začal být konzistentně ziskový.

S opcemi obchoduji jednoduše proto, že jsou levnější, bezpečnější a efektnější cestou, jak obchodovat s akciemi, měnami a komoditami.

Pokud Vás obchodování s opcemi zajímá, tak na opce-jednoduse.cz jsem pro Vás připravil 13 online videokurzů ZDARMA, které Vás posunou od začátečníka k profesionálům a pomohou Vám dosáhnout konzistentních zisků o kterých sníte.

Doufám, že to pomohlo.

 

Následující článek: Obchodní styl. Je Trading pro mě?

Předchozí článek: Akcie

Uložit

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.