fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

Akcie a Koronavirus – Může to být ještě horší?

Zdravím vás, 

situace na akciovém trhu je čím dál horší. 

SPX se propadl již o -30%.

V tomto videu jsem se podíval na to, co dělat, když to bude ještě horší.

Dostanete tam klíčové úrovně na akciových indexech a přehled o tom, co se s jednotlivými akciemi opravdu děje.

Věřím, že to pomůže. 

DK

PS: Pokud se chcete naučit strategie do volatilního trhu, vědět, do čeho dlouhodobě investuji, jak bránit své pozice a mít osobní podporu od mě do konce roku 2020, tak se přihlaste do nového tréninku Volatility Master, který začíná v sobotu 21.3. Klikněte sem a přihlaste se >

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.