fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na květnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.5.

VIDEO: Earnings sezóna v plném proudu a akcie, které sleduji. Živý komentář k earnings na Facebooku.

Zdravím Traders,

earnings sezóna je v plném proudu a obchodovat trhy v tomto období není vůbec snadné. V dnešním videu jsem se podíval na akcie, kde vidím potenciál na další pohyby + živý komentář k vyhlášení výsledků společnosti Facebook, která zamířila nejdříve zhruba o 3% dolů, ale neudělala větší, jak očekávaný pohyb a poté zamířila na sever a aktuálně posiluje o 2%. Ve videu jsem se také podíval na signály na akciích AMD, MOMO a CMG. Celý komentář a analýzy akcií ve videu níže.

Doufám, že to pomohlo.

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.