Opce živě z dnešního Live Tradingu. Zavření call debit spreadu. - TradeSmart.cz

Opce živě z dnešního Live Tradingu. Zavření call debit spreadu.

Zdravím Traders,

v dnešním videu můžete vidět, jak fungují opce živě při zavření call debit spreadu. Tento obchod jsem zadával minulý týden v rámci opčního kurzu In/Out Spread, kde jsem nakoupil call debit spread na akcii Twitter. Obchod šel několik dní proti nám, ale v pátek došlo k silnému odražení od supportu a trh dnes pokračoval dál. Rozhodl jsem se vzestupu využít a debitní call spread uzavřít s téměř 90% ziskem.

Je zde dobře vidět, jak opce pracují živě, protože trvalo nějakou dobu, než se obchod naplnil, přestože obchod pokračoval v našem směru a mid cena již byla vyšší než limitní. Pokud s opcemi začínáte a obchodujete na demu, tak tady je vidět rozdíl, kdy demo by vás naplnilo hned, ale na reálném účtu to není tak snadné.

 

Věřím, že to pomohlo.

Dominik Kovařík

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první:

 

 

 

 

1 komentář u „Opce živě z dnešního Live Tradingu. Zavření call debit spreadu.“

 1. Zdravím všichni,

  ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem právě nahrál nová videa v Opční sekci, tak si je nezapomeňte přehrát zdarma zde.

  A pokud jste úplný začátečník, tak jsem pro vás připravil video průvodce, který vám pomůže na vašem začátku s investováním a tradingem. Nezačínejte obchodovat, aniž byste si přehráli tyto videa.

  Klikněte sem a přehrajte si všechna videa. Jsou úplně zdarma. Rád uslyším, co si o nich myslíte.

  A pokud byste stále potřebovali pomoci na vaší cestě tradingem a investováním, poté co si přehrajete tyto videa, tak mě kontaktujte a osobně vám pomohu.

  Odpovědět

Napsat komentář