fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na květnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.5.

Je před námi další PROPAD na AKCIÍCH? Plus jedna akcie do longu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Akciové trhy se obchodují u svých maxim a začínají být velmi „natažené“.

V tomto videu jsem se podíval na technickou analýzu S&P 500 a dalších akciových indexů a rozebral, co konkrétně sleduji pro případný short + jednu akcii, která buduje hezký setup do longu.

Věřím, že to pomůže. 

DK

PS: Vyzkoušejte Trading LIVE Room, kde obchoduji a vysílám živě každý týden. 

2 komentáře u „Je před námi další PROPAD na AKCIÍCH? Plus jedna akcie do longu.“

  1. Zdravím Dominiku
    Chci se tě zeptat ve kterém tvém kurzu předáváš info. Ohledně MM a jak vypočítat stop loss a také bych potřeboval vědět podle čeho vybíráš trhy pro positivní RRR. Na internetu není šance něco dohledat a nebo je to spíše takové základní seznámení byl bych vděčný za jakoukoliv radu děkuji
    Rother Adam

    Odpovědět

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.