fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

Přichází obrat na akciovém trhu? Apple, Google a SPY.

Zdravím vás,

v dnešním videu jsem se podíval na akciový trh SPY, který se po velkém vzestupu od začátku roku minulý týden obchodoval v červených číslech a v pátek se propadlo o -2.16%. Pokud se trh vzdálí příliš daleko od svých klouzavých průměrů, tak je vždy zvýšené riziko korekce a návratu zpět, protože nic nejde strmě nahoru ani dolů navždy. :) Podíval jsem se také na akcie Google a Apple, kde se dostala cenu do zóny supportu a může přinést zajímavou obchodní příležitost. Každopádně zatím do obchodů nevstupuji, protože je to aktuálně chytání padajícího nože. Více ve videu.

Věřím, že to pomohlo.

Dominik Kovařík

1 komentář u „Přichází obrat na akciovém trhu? Apple, Google a SPY.“

 1. Zdravím všichni,

  ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem právě nahrál nová videa v Opční sekci, tak si je nezapomeňte přehrát zdarma zde.

  A pokud jste úplný začátečník, tak jsem pro vás připravil video průvodce, který vám pomůže na vašem začátku s investováním a tradingem. Nezačínejte obchodovat, aniž byste si přehráli tyto videa.

  Klikněte sem a přehrajte si všechna videa. Jsou úplně zdarma. Rád uslyším, co si o nich myslíte.

  A pokud byste stále potřebovali pomoci na vaší cestě tradingem a investováním, poté co si přehrajete tyto videa, tak mě kontaktujte a osobně vám pomohu.

  Odpovědět

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.