fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Online Workshop v sobotu 30.4. a v neděli 1.5. od 20:00 – Nové 3 ověřené strategie založeném na Shameless Cloningu.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Obchodujte živě bok po boku se mnou. Startujeme 31.3.
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Shrnutí obchodního týdne 4.-8.7.2016

Tento týden jsme mohli vidět, že žádné zákonitosti na trhu nefungovaly. Akciové indexy Nasdaq, US500, dluhopisy TLT a komodity, jako je zlato a stříbro, jdou společně nahoru, a to se moc často nevidí. Pravidlem většinou bývá, že když rostou akcie, tak jdou dluhopisy a komodity dolů. Je to nový normál nebo se někdo mýlí? Myslím, že všichni, kdo si myslí, že akciové indexy půjdou dolů, tak jsou na špatné straně. Po Brexitu se akciové indexy vrátily zpět, kde byly před Brexitem a většina obchodníků čekala, že bude následovat rollover a akcie půjdou níž. Stačilo se podívat na nadpisy obchodních magazínů a hned vidíte, na jaké straně je většina. Trh jde tam, kde je likvidita a pohybuje se tím směrem, kde to bude nejvíce lidí bolet. Tento týden to byli medvědi.

Trh je největší zabiják vašich snů.

es-mothly

Pád po Brexitu jsme využili ke vstupu do longu na akcii GOOGL, která se propadla na 680 USD a během 3 dnů vzrostla na 711 USD, kde jsme pozici prodali a aktuálně čekáme na další vstup do longu. Obchod vydělal 275USD na jednu opci. Navíc 28.7. je naplánováné earnings (vyhlášení výsledků) u společnosti Aplhabet (Googl), takže to bude velmi zajímavé.

 

googl-up

Dluhopisy, které obchodujeme s opcemi přes symbol TLT stále rostou, ale vidím zde příležitost na oslabení, čili short trade. Do tohoto obchodu jsem vstoupil ve čtvrtek peřes dlouhodobé opce, takže zde máme dostatek času. To samé vyhlížím na zlatu. Americké akcie ukázaly tento týden, že jsou stále ve velmi silném up trendu. Navíc na měsíčním grafu s monstrozním Squeezem. Pokud se Squeeze potvrdí do longu, tak můžeme čekat pokračující up trend na akciích několik dalších měsíců až roků. Pokud by se potvrdil do shortu, tak naopak, ale zatím to tak nevypadá.

 

tlt-down

V této chvíli nám akcie nedávají žádnou výhodu pro vstup do longu, takže čekáme na další pullbacky. Do longu sleduji GOOGL, WYNN a do shortu Zlato a dluhopisy TLT.

 

wynnup

zlato

Nezapomeňte sledovat mé sociální sítě, kam každý den posílám grafy, obchodní příležitosti a inspirace.

Užijte si zbytek víkendu a obchodujte jednoduše.

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.