fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za jednu cenu. Do úterý 31.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Novoroční slevy na kurzy a LIVE Roomy. Platí pouze do 31.12.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra slevy na kurzy, LIVE Room a TradeStreet! Platí jen do neděle 17.3.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Co to je TradeStation? Trading Terminologie!

Co to je TradeStation?

Společnost TradeStation Group, Inc. je mateřská společnost online obchodů s cennými papíry a futures a obchodních technologických společností.

Má centrálu v Plantationu na Floridě a má pobočky také v New Yorku, Chicagu, Richardsonu, Texasu, Londýně, Sydney a Kostarice.

Společnost TradeStation je nejlépe známá pro analytický software a elektronickou platformu pro obchodování, která poskytuje aktivnímu obchodníkovi a určitým institucionálním obchodníkům, které umožňují klientům navrhnout, testovat, optimalizovat, sledovat a automatizovat své vlastní obchodní strategie akcií, opcí a obchodování s futures.

Společnost TradeStation Group, Inc. byla kótovaná na burze Nasdaq GS v období od roku 1997 do roku 2011, dokud ji nezískala společnost Monex Group, mateřská společnost z Tokijské burzy cenných papírů, která patří mezi přední japonské makléřské společnosti zabývající se cennými papíry.

 

 

Historie

Společnost TradeStation byla založena kubánskými bratry William (Bill) a Rafael (Ralph) Cruz, kteří se snažili vytvořit způsob, jak navrhnout, testovat, optimalizovat a automatizovat své vlastní obchodní strategie.

Bill začal studovat obchodování ve věku 16 let a o dva roky později si bratři našetřili 2 400 USD a otevřeli si futures účet.

Získali obchodní údaje a vytvořili grafy, které byly použity k otestování obchodních nápadů.

Bill začal testovat strategie bez toho, aby využíval formálních znalostí o kódování, proces, který vyústil ve vývoj EasyLanguage®, který je vlastním kódovým jazykem společnosti pro nespecialisty.

Bill a Ralph se rozhodli založit vlastní společnost, známou jako Omega Research.

Bratři se zaměřili na prodej nástrojů, které by klientům umožnily bez technického nebo programového zázemí programovat a testovat své vlastní obchodní strategie.

V roce 1987 vydali System Writer, softwarový produkt, který uživatelům umožnil rozvíjet a zpětně testovat své vlastní obchodní nápady pomocí historických údajů o trhu.

V roce 1989 byl vydán System Writer Plus s novými a inovativními funkcemi.

V roce 1991 vydala společnost Omega Research společnost TradeStation a o tři roky později uzavřela licenční smlouvu s firmou Dow Jones Telerate.

V roce 1997 uskutečnila společnost Omega Research nabídku IPO a byla zařazena na Národní trh Nasdaq.

Společnost uvedla na trh v roce 1999 on-line verzi svého produktu.

V roce 2001 se společnost transformovala od obchodovací softwarové společnosti k on-line zprostředkování cenných papírů a přejmenovala se na TradeStation.

Zálohovací testy, generování objednávek a možnosti provádění obchodů byly v roce 2003 plně integrovány pro trhy s cennými papíry i termínovými obchody a brzy poté byl přidán forex.

V letech 2004 a 2005 se společnost TradeStation stala sama zúčtovací akcií í opcí.

Celý průmysl nakonec vyrostl kolem softwaru společnosti TradeStation, včetně seminářů, publikací a uživatelských sítí.

 

 

Obchodní platforma

TradeStation je profesionální platforma elektronického obchodování pro obchodníky na finančních trzích.

Poskytuje rozsáhlou funkcionalitu pro příjem dat v reálném čase, zobrazování grafů, zadávání objednávek a správu nevyřízených objednávek a tržních pozic.

Přestože se jedná o velké množství předdefinovaných indikátorů, strategických komponent a nástrojů pro analýzu, jednotlivci mohou upravit a přizpůsobit stávající ukazatele a strategie a také vytvořit vlastní ukazatele a strategie.

Obchodníci mohou také získat přístup ke stovkám produktů kompatibilních se standardy TradeStation vytvořených nezávislými vývojáři třetí strany prostřednictvím obchodu TradeStation TradingApp® Store.

Dále obchodní platforma TradeStation nabízí komunitu TradeStation v knihovně EasyLanguage, kde můžete najít různé obchodní inspirace.

[click_to_tweet tweet=“TradeStation podporuje vývoj, testování, optimalizaci a automatizaci všech aspektů obchodování.“ quote=“TradeStation podporuje vývoj, testování, optimalizaci a automatizaci všech aspektů obchodování.“]

Strategie obchodování mohou být v simulovaném obchodování (DEMO verze) podrobeny zpětnému testování a zdokonalení proti historickým údajům předtím, než budou obchodovány LIVE.

TradeStation může být použit buď jako nástroj pro výzkum a testování, nebo jako obchodní platforma se společností TradeStation Securities nebo IBFX, která působí jako broker.

 

 

V následujícím článku naší unikátní vzdělávací sérii o Trading terminologii se můžete těšit na téma: TD Ameritrade.

 

Věříme, že Vám to pomohlo.

Tým TradeSmart.cz

2 komentáře u „Co to je TradeStation? Trading Terminologie!“

  1. Mohu nakupovat jako fyzická osoba rezident EU přes TradeStation nakupovat americká ETF ? Případně přes kterého brokera lze nakoupit americká ETF ?

    Děkuji

    Petr

    Odpovědět

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.