fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Platí pouze do 31.12.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Amazon kupuje Whole Foods. Víte, co se stalo v pozadí?

Zdravím Traders,

většina z vás pravděpodobně zaznamenala, že Amazon kupuje Whole Foods. Amazon zaplatil z jeho hotovosti 13.7 miliard USD, ale přesto posílil o 3%. Víte, co se právě odehrálo? Amazon vyndal ze své peněženky téměř 14 miliard USD a přesto během 24 hodin posílil o 3%! Možná si řeknete ok a co je na tom divného? Udivila mě na tom jedna podstatná věc, která ne všem došla a většina neví, co se právě v celém pozadí této akvizice odehrálo.

Poté, co Amazon zaplatil téměř 14 miliard USD za WholeFoods akcie skočili o téměř 24 USD výš a pokud byste tento pohyb vynásobyli počtem akcií, tak byste zjistili, že tato rally vydělala Amazonu téměř to, co zaplatil za Whole Foods! Není to úžasné? Amazon zaplatil 14 miliard USD za Whole Foods a tato investice měla 24 hodinovou návratnost. V pátek 23.6.2017 akcie uzavřela na 1003 USD, takže tento pohyb vydělal už více, než Amazon za Whole Foods zaplatil!

amazon kupuje whole foods

Vítejte v novém světě.

Myslím, že hodně lidem stále nedochází, jak jsou tyto firmy jako je Apple, Amazon a Google obrovské, jaké mají možosti a co si mohou dovolit. Tyto nové společnosti sní ty staré a myslím, že jsme svědci té největší realokace kapitálu na světě.

Co to znamená pro nás investory a tradery? Že na trhu je každý den spousty příležitostí a volatilita, která je právě vhodná pro strategie, které používáme tady na TradeSmart.cz. Tyto opční strategie benefitují z nárůstu volatility a cenového pohybu, a proto jsme schopni dosahovat takových zhodnocení, jako je např. 30ti násobné zhodnocení investice na JNJ nebo 700% zhodnocení na akcii X a v tomto týdnu více jak 1000% zhonocení opcí na akcii AMD. A další příležitosti přicházejí každý den.

Protože dostávám spousty dotazů ohledně toho, jak hledám takovéto obchodní příležitosti a jak přesně vypadají a fungují moje strategie a jaké opce kupuji, tak jsem se rozhodl připravit podrobná videa o těchto strategiích, která budou dostupná v opční členské sekci. Pokud ještě nejste členem, tak se k nám neváhejte zdarma přidat. Najdete tam zatím videa od úplných základů a budete připraveni na pokračování.

Ať se vám daří!

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.