fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Online Workshop v sobotu 30.4. a v neděli 1.5. od 20:00 – Nové 3 ověřené strategie založeném na Shameless Cloningu.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do ŘÍJNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Bitcoin ETF

Facebook
Twitter
LinkedIn

Krypto-průmysl dnes slaví dlouho očekávaný milník, protože na burze v New Yorku startuje první fond obchodovaný na burze spojený s Bitcoiny (BTC-USD).

Bitcoinová strategie ProShares ETF (BITO) neinvestuje přímo do Bitcoinu, ale bude spíše držet futures kontrakty digitální měny – což znamená, že bude mít velmi vysokou korelaci s Bitcoinem, ale nebude zrcadlit přesnou hodnotu tokenu.

Vlastnictví fondu bude také stát více, ale někteří mohou být ochotni zaplatit za úschovu, exekuci a zabezpečení na institucionální úrovni.

Nové schválení by mohlo přinést více investorů na krypto trh, protože přichází s regulovanější strukturou. To znamená, že 401 (k) s a IRA nyní mohou mít alokaci v tomto sektoru a ETF budou k dispozici také prostřednictvím makléřských účtů.

Až dosud byl Bitcoin oblíbený mezi technicky zdatnými nebo mladšími obchodníky, kteří jsou s jeho technologií seznámeni, stejně jako s riziky nebo cenovými výkyvy spojenými s jejich investicemi. 

Zatímco SEC nedávno zaujala vůči kryptoměnám tvrdší postoj, zelené světlo ETF zdůrazňuje, jakou strukturu je agentura v současné době schopna tolerovat. Futures na Bitcoin se obchodují na chicagské obchodní burze a jsou regulovány Komisí pro obchodování s futures na komodity, zatímco ETF související s Bitcoiny již byly spuštěny v jiných zemích, jako je Kanada.

Existují také obavy z nákupu Bitcoinu prostřednictvím digitálních měnových burz, vzhledem k obavám z hackerů nebo ztráty takzvaných soukromých klíčů.

Bitcoinová strategie ProShares ETF může být první na seznamu v USA, ale určitě nebude poslední. Společnost Grayscale Investments naskakuje do vlaku s plány na přeměnu Grayscale Bitcoin Trust (OTC: GBTC) – která má spravovaná aktiva ve výši 38,7 miliardy USD – na spotové ETF. Mezi další emitenty, kteří jsou nadšení z nedávného schválení, patří jména jako Valkyrie, Galaxy Digital, VanEck, ETF Series Solutions a ARK Invest.

Napsat komentář

Kdo je Dominik Kovařík?

Dominik Kovařík je profesionální investor a trader, který obchoduje již od roku 2008 a předává ostatním jeho letité zkušenosti.

Jeho tréninky prošlo již přes 1 600 investorů a na sociálních sítích Facebook, Instagram a YouTube ho sleduje přes 20 000 lidí. 

Jeho videa o investování a tradingu mají více jak 2 miliony zhlédnutí.

Je tvůrcem největší komunity investorů a traderů v ČR a na Slovensku.

Je spolu-zakladatel profesionálního trading softwaru TradeStreet.

 

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.