fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Online Workshop v sobotu 30.4. a v neděli 1.5. od 20:00 – Nové 3 ověřené strategie založeném na Shameless Cloningu.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Obchodujte živě bok po boku se mnou. Startujeme 31.3.
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Čeká nás další flash na akciovém trhu?

Před dvěma týdny jsme viděli velký flash crash na akciovém trhu. Od té doby se trhy trochu odrazily, ale v posledních dnech jdou více méně do prava a tvoří medvědí vlajku. Otázka, na kterou se nejvíce lidí ptá je: Budou výprodeje pokračovat a přijde další flash na trhu? Odpověd na tuto otázku nikdo neví. A kdo ano, tak lže. :) Z mého pohledu tento trh určitě není zdravý a pokud prorazíme support na trendline okolo 1920, tak myslím, že uvidíme velmi rychlé otestování předchozí low, které jsem vyznačil šipkou na obrázku pod textem. Pokud ale naopak prorazíme rezistenci na 1983.50, pak myslím, že můžeme vidět poměrně velkou short covering rally, která vyšplouchne většinu shortů. V tomto období se může stát naprosto cokoliv, takže si hlídám tyto dvě hodnoty a podle nich budu obchodovat. Myslím, že důležité je v této fázi být trpělivý a sledovat dluhopisy jako je TLT – pokud začnou posilovat, tak je našlápnuto dolů a XLF – finanční sektor, bez kterého trh dolů nepůjde. Pokud @ES support na trendline neudrží, tak budu kupovat PUT opce s deltou 70 (kvůli vysoké volatilitě) na SPY s prvním cílem 1901 a druhým s 1821. Takový je můj výhled na @ES. Buďte trpělivý a nevylámejte si zuby v tomto chopu!

Obchodujte jednoduše!

SP 500

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.