fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za jednu cenu. Do úterý 31.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Budoucnost AI analýzy akcií je tady! Přihlaste se na živé vysílání v neděli 19.5. od 20:00.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra slevy na kurzy, LIVE Room a TradeStreet! Končí již v neděli 26.5.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Co si myslí Warren Edward Buffett o kryptoměnách?

Co si myslí Warren Edward Buffett o kryptoměnách?

Odpověď se dostala do světa 11.1.2018, kdy se tento světově nejuznávanější investor vyjádřil k tomuto fenoménu v interview pro CNBC. Miliardář Warren Buffett a jeho dlouholetý manažer Charlie Munger, dva z nejúspěšnějších investorů na světě, říkají, že nikdy nebudou investovat do kryptoměn a dokonce předpovídají prudký pád. [clickToTweet tweet=“„Mohu s jistotou říci, že u kryptoměn dojde k špatnému konci,‘ řekl Buffett v rozhovoru pro CNBC.“ quote=“„Mohu s jistotou říci, že u kryptoměn dojde k špatnému konci,‘ řekl Buffett v rozhovoru pro CNBC.“] Buffettovy komentáře byly podpořeny Charliem Mungerem, jeho dlouholetým partnerem v investiční společnosti Berkshire Hathaway, která popsala vzrůstající hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn jako „bubliny“. Munger řekl, že investoři jsou „vzrušeni“, protože se ceny věcí v současné době zvedají a je to tedy moderní. Munger je stálý kritik kryptoměn, které v posledních měsících prudce vzrostly. Minulý rok uvedl, že vzrůstající hodnoty kryptoměn byly „úplné šílenství“.

 

Co si myslí Warren Edward Buffett o kryptoměnách přehledně v infografice

Připravili jsme pro vás toto téma v přehledné interaktivní infografice s těmi nejklíčovějšími body. Pokud se vám infografika libí a pomohla vám, tak budeme rádi, když ji jednoduše sdílíte na své sociální sítě nebo si ji vložíte na svůj web a ukážete ji i ostatním.

 

 

Warren Buffett řekl divákům na Rossově škole obchodní univerzity v Michiganu: „Kryptoměny jsou bláznivá bublina, špatný nápad, přitahují lidi do konceptu snadného bohatství bez velkého pochopení nebo práce.“

Buffettovy komentáře přišly, když 87 letý investor oznámil, že jmenoval dva potenciální nástupce: Gregory Abel, výkonného ředitele společnosti Berkshire Hathaway Energy a Ajit Jain, vedoucího zajišťovny.

[clickToTweet tweet=“Kritika dvou nejúspěšnějších investorů na světě přichází, jelikož stále více společností vkládá své investice právě do kryptoměn.“ quote=“Kritika dvou nejúspěšnějších investorů na světě přichází, jelikož stále více společností vkládá své investice právě do kryptoměn.“] V úterý 9.1.2018 společnost Kodak oznámila, že zahájí svou vlastní kryptografickou měnu, KodakCoin. Kodak, který se vynořil z bankrotu v roce 2012 a již od té doby se znovu usilovně zotavuje, řekl, že tento krok umožní fotografům zaplatit licenci za jejich práci s KodakCoinem. Kryptoobchodní halo bylo dobré i pro jiné společnosti. Minulý měsíc se podíly na drobné americké společnosti na výrobu nealkoholických nápojů čtyřnásobně ztrojnásobily poté, co změnila svůj název z Long Island Iced Tea Corp na společnost Long Blockchain Corporation – odkazuje na technologii knih, na níž jsou založeny bitové transakce a další transakce se šifry. Společnost uvedla, že plánuje navýšit zásoby o 8,4 milionu dolarů a využít část hotovosti, aby investovala do těžkých strojů. Tento týden společnost oznámila, že zruší prodej akcií, ale stále plánuje nakupovat stroje. Neuváděla však, jak by za ně platila. Mnozí investoři a centrální banky varují, že cena Bitcoinu se zhroutí, ale fanoušci, jako například průkopník bezpečnostního softwaru John McAfee, tvrdili, že mince budou do roku 2020 v hodnotě 1 milionu amerických dolarů.

 

Názor Warrena Edwarda Buffetta na kryptoměny již konečně známe a teď bychom se rádi zeptali na Vaše názory. Co si tedy myslíte o kryptoměnách Vy?

 

Věříme, že vám to pomohlo.

Tým Forex-jednoduše.cz

Co si myslí Warren Edward Buffett o kryptoměnách?

Kryptoměny jsou bláznivá bublina, špatný nápad, přitahují lidi do konceptu snadného bohatství bez velkého pochopení nebo práce. Miliardář Warren Buffett dokonce říká, že nikdy nebude investovat do kryptoměn a dokonce předpovídá jejich prudký pád. Vše o tom, co si myslí Warren Buffett o kryptoměnách najdete zde.

Kdo je Charlie Munger?

Charlie Munger je Buffettovo dlouholetý manažer a zároveň i dlouholetým partnerem v investiční společnosti Berkshire Hathaway. Charlie Munger je stálý kritik kryptoměn.

Co to je KodakCoin?

V úterý 9.1.2018 společnost Kodak oznámila, že zahájí svou vlastní kryptografickou měnu, KodakCoin. Kodak, který se vynořil z bankrotu v roce 2012 a již od té doby se znovu usilovně zotavuje, řekl, že tento krok umožní fotografům zaplatit licenci za jejich práci s KodakCoinem.

Napsat komentář

Extra sleva na všechny tréninky a LIVE Roomy. Pouze do neděle 26.5.

Days
Hours
Minutes
Seconds