fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Black Friday slevy na kurzy a LIVE Roomy až 64%. Prodlouženo do pondělí 28.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za jednu cenu. Do úterý 31.10.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Přihlaste se do LEDNOVÉHO Trading Live Workshopu!
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky. Začínáme 3.1.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Nový trénink zdarma: Jak kupovat akcie levněji než ti nejúspěšnější obchodníci světa? 

Extra 20% sleva. Použijte kód: LETO23 (platí jen do 31.7.)

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Novoroční slevy na kurzy a LIVE Roomy. Platí pouze do 31.12.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra slevy na kurzy, LIVE Room a TradeStreet! Platí jen do neděle 17.3.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Obchodní týden 11.-15.7. a výhled.

Zdravím opět po týdnu,

akciové indexy se v tomto týdnu dostaly na nová maxima a celkem nic nenaznačovalo na výprodeje. Samozřejmě, že všechny Stochastiky a oscilátory signalizují již od minulého týdne, že jsou trhy kompletně překoupené, ale rally up stále pokračuje. Jak jsem v průběhu týdne napsal, bylo by logické, kdyby přišel malý výprodej, ale zřejmě je tam nahoře spoustu stoplossů od shortařů, tak to přesně tak vypadalo. Navíc v pátek byla měsíční expirace opcí a to bývají trhy „zmanipulované“. Ceny jdou tam, kde je největší open interest (největší počet otevřených kontraktů). Od pondělí začínáme znovu a uvidíme, kam se trhy vydají. Zatím je jasný up trend a pullback by znamenal v této situaci příležitost k nákupu. Nezapomeňte na to, že SP500 má měsíční Squeeze, který tuto rally může vést nahoru několik měsíců. Rozhodně si myslím, že jsme stále v bodě, kde nám nedává nákup do longu na indexech žádnou výhodu, takže bych počkal na pullback.

indexy

Kde vidím zajímavé příležitosti je na akcii Pepsi (PEP), která má za sebou velmi strmý pohyb up a vidím tu příležitost do shortu. Pokud by se indexy, také začali vracet, tak by to dávalo velký smysl. Nečekám zde žádný velký pohyb, ale spíše odpočinek, proto jsem zvolil konzervativní strategii s opcemi pomocí spreadu, kde máme velmi malé riziko a velkou pravděpodobnost na výdělek.

akcie pepsi

Stále se mi líbí akcie WYNN, kde se formuje týdenní Squeeze a na konci července je naplánované earnings (vyhlášení výsledků firmy), které by mohlo být dobrým katalizátorem pro větší pohyb, ale samozřejmě u vyhlášení se může stát cokoliv, takže zde přichází na řadu Money Management a stanovení maximálníího rizika, pokud byste chtěli obchod držet přes.

akcie wynn

 

Také akcie Aplphabet (GOOGL) má naplánované vyhlášení na 28.7.2016, který určitě budu sledovat a pokud nastane příležitost, tak vyhlášení zobchodujeme.

googl

Tento týden jsme se opět přesvědčili, jak je důležité při obchodování s opcemi mít čas na své straně. Pozice na akcii UAL, která byla přes týden stále v mínusu se otočila nakonec v pěkný zisk. Do obchodu jsme vstoupili na hodnotě 43.40 a akcie se propadla až na cenu 37.37, kde se utvořilo dvojité dno a cena se odrazila až na cenu 47.81. Viz na grafu níže. Ponaučení z tohoto obchodu vyplývá, že je dobré vstupy do obchodů celkově zpomalit, o trochu déle vyčkávat a rozdělit své nákupy. Tím myslím že, pokud chceme nakoupit např. akcie nebo opce za celkem 1 000 USD, tak při prvním vstupu nakoupit za 500USD a určit si druhý vstup, kde nakoupit za dalších 500USD.

dvojité dno

Přeju hezký zbytek neděle a uvidíme se opět v týdnu.

Obchodujte jednoduše.

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.