fbpx
 

Opční videa,

které vás vezmou od začátečníka k profesionálům

a pomohou vám dosáhnout konzistentních zisků o kterých sníte.

Klikněte sem a přehrajte si videa zdarma >>

Co najdete v opční a akciové sekci?

Tato sekce je zaměřena pro obchodníky, kteří chtějí začít obchodovat nebo již obchodují akcie, komodity nebo etf s opcemi. Připravil jsem pro vás sérii videí, kde si ukážeme, co jsou to opce, jak fungují, jaké máme typy opcí, expirace, časový úpadek opce, volatilita a představím vám také opční strategie a softwary, které používám ke svému obchodování každý den. Přístup do opční sekce je zcela zdarma.

Videa od základů až po opční strategie

začínáme s opcemi ebook

eBook Začínáme s opcemi

V opční členské sekci si budete moci stáhnout zdarma také eBook Začínáme s opcemi, který jsem napsal pro začínající opční obchodníky. Najdete tam vše, co potřebujete o opcích vědět, abyste mohli začít obchodovat. Vysvětlení opcí, výpis vs nákup opce, typy opcí, charakteristika našich strategií, volatilita, časový úpadek opce a další klíčové informace + strategie "married put", kde ukazuji, jak jednoduše chránit své dlouhodobé investice do akcií pomocí put opcí.

 

 

Pravidelná videa a analýzy z trhu

Pokud se přihlásite do opční členské sekce, tak získáte také pravidelná videa a analýzy z trhu přímo na váš e-mail. Pokaždé, když nahraji nové video, napíši článek nebo natočím podcast, tak se o tom dozvíte, jako první.

Co říkají reální uživatelé?

Přečíst další recenze >>

"Četl jsem tvůj příběh a je skvělé, jak ses do toho opřel a uspěl. Myslim, že málo lidi může vyprávět příběh jako ty a to si dovolim říct, že jsi teprve na vzestupu. Dlouho pozoruji různé obchodníky, kteří šli s kůží na trh. Nechci aby to znělo nějak nadsazeně, ale cítim že budeš "velký". S nejvyšší pravděpodobností si viděl film Vlk z Wall street. Mám chuť napsat ,, ukaž mi tvůj šek a já skončím v práci a budu pracovat pro Tebe"

- Marek

"Děkuji Dominiku. Opravdu oceňuji jasnost Vašeho vysvětlení a zralost s jakou k tradingu přistupujete. Mám se od Vás mnoho co učit a doufám že v této práci budete pokračovat. Je mnoho traderů, kteří chtějí i učit. Ale Vaše schopnost jasně rozebrat danou problematiku je výjimečná."

- Radek

"Strategie, které jsem se od Dominika naučil jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat. Je vidět, že Tradingu doopravdy rozumíš. Děkuji moc!"

- Jiří

"Prošel jsem mnoha kurzy a webináři na internetu, ale až poté co jsem objevil Tradera Dominika a začal se podle něj učit, tak mi to teprve začlo dávat všechno smysl a začal jsem chápat jak tohle všechno funguje. Všechny videa co nahráváš,mají cenu zlata a těším se na nové a nové videa které mne krok po kroku posouvají až tam,kde mám cíl a ještě dál:) A za to ti mnohokrát děkuji!"

- Tomáš Šipický

Kdo jsem? A proč TradeSmart.cz?

Dominik KovaříkJmenuji se Dominik Kovařík a obchoduji akcie, komodity a měny s opcemi již od roku 2008. Cestuji kolem světa a pomáhám ostatní traderům s obchodováním. Na TradeSmart.cz s vámi sdílím moje obchody, návody, trading strategie, a know how, které jsem za roky praxe nasbíral a na své cestě tradingem každý den získávám. Prošel jsem desítkami osobních kurzů a seminářů od nejlepších traderů v USA do kterých jsem investoval stovky tisíc korun a každý rok stále do vzdělání investuji. Můj cíl je inspirovat a dát vám maximum hodnotných informací, které vás vezmou od začátečníka k profesionálům, pomůžou vám dosáhnout konzistentních zisků o kterých sníte a budou pomocníkem na vaší cestě tradingem. Ať už jste úplný začátečník nebo zkušený obchodník můžete se učit z mých videí, dostávat signály a objevovat úspěšné strategie podle kterých sám obchoduji každý den na reálných účtech. Doufám, že na těchto stránkách najdete to, co jste hledali a dosáhnete brzy svých snů. Celý můj příběh si můžete přečíst tady.