fbpx

Investiční report a výhled pro říjen (október) od Dominika Kovaříka je nyní ke stažení zdarma.

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

Online Workshop v sobotu 30.4. a v neděli 1.5. od 20:00 – Nové 3 ověřené strategie založeném na Shameless Cloningu.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Hledáme Tradery! Získejte 1 mil. Kč a obchodujte pro naši firmu. Přihlaste se na nedělní vysílání:

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra sleva 33% na software TradeStreet do neděle 28.11. + záznam z tréninku.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Obchodujte živě bok po boku se mnou. Startujeme 31.3.
Živá obchodování, watchlisty, lekce pro začátečníky.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vánoční slevy u TradeSmart

pro prvních 100

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Poslední den! Využijte Extra Vánoční slevy na kurzy a živá vysílání. Akce končí 31.12.

Swingový obchod na akcii Tesla +70 600 kč za 4 dny – rozbor obchodu

Zdravím Traders,

od začátku roku akcieové indexy trhají rekordy a s nimi se veze i většina akcií. Jedna z mých nejoblíbenějších akcií je TESLA (TSLA), která od ledna posílila o více jak 40%. Od 12.1.2017 jsem dostal 2 long signály na 78 min. grafu a dnes jsem bral zisk na druhém obchodě s jedinou opcí +70 600Kč během 4 dnů. Byl to naprosto vzorový signál, kdy akcie utvořila support na ceně 247 a ihned, co prorazila rezistenci a momentum u squeezu bylo velmi silné, tak jsem vstoupil do longu s 1 call opcí. Mentální stop jsem měl pod 247, pokud by se akcie otočila a prorazila pod 247, tak bych obchod uzavřel s minimální ztrátou. Obchod se dostal od prvního dne do zisku a TESLA pokračovala stále výš. Nebyl tam jediný den, kdy by přišel nějaký větší pullback a tak bylo zásadní „sedět si na rukách“ a nechat Teslu letět. Co se mě na této akcii libí je také to, že má poměrně velký HSI (high short interest), znamená to, že hodně investorů a fondů drží obrovské short pozice, takže pokud vidí, takovéto pohyby do longu, tak je to pro ně noční můra a to žene cenu výš a výš. Na opci jsem dosáhl zhodnocení 160%, a protože jsem měl jen jednu, tak jsem se ji rozhodl prodat. Kdybych měl více kontaktů, tak bych odprodal polovinu a druhou polovinu držel na trailing stop 1x ATR.

tesla

Tento týden je měsíční expirace opcí a všechno je velmi extended, takže se soustředím spíše na credit spready a sběr prémia.

Doufám, že to pomohlo.

Ať se daří!

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.