fbpx

Chcete začít vydělávat tradingem konkrétní částku za měsíc? Je to správně?

O víkendu se u mě zastavil kamarád, který si právě otevřel opční účet u TastyWorks a kromě toho, že jsme probírali konkrétní strategie, jsme se dostali z mého pohledu k velmi důležité debatě.

V rámci našich tréninkových programů mám možnost spolupracovat se stovkami obchodníků a vím, že na začátku za mnou často přicházejí lidi, kteří chtějí začít obchodovat a rovnou ví, že si chtějí Tradingem přivydělat např. 30 000 Kč měsíčně.

Je určitě dobré mít konkrétní cíl, protože pokud člověk nikam nemíří, tak se nikam nedostane, ale je to správně právě na začátku Trading cesty?

Výhody i úskalí této nastavení mysli při obchodování jsem rozebral v tomto videu.

Ve videu mluvím také o tom, co jsem na začátku dělal špatně a jak k tomu nyní sám přistupuji.

Doufám, že to pomůže.

Dominik

PS: Vyzkoušejte náš Trading LIVE Room, kde vysílám živě 2x týdně, sdílím tam své obchody, analýzy a osobně pomáhám obchodníkům na jejich trading cestě.

2 komentáře u „Chcete začít vydělávat tradingem konkrétní částku za měsíc? Je to správně?“

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.