Zavírám tuto akcii se ziskem +150 831 Kč po 3 měsících (téměř 100% zhodnocení)

Zdravím vás, 

v dnešním videu jsem se podíval do mého investičního portfolia, kde držím řadu akcií a jedna z nich se dostala výrazně za svoji fér hodnotu.

Rozhodl jsem se ji zavřít po necelých 4 měsících se ziskem okolo 150 000 Kč a zhodnocením téměř 100%.

Ve videu najdete podrobnosti a krom toho jsem se také vyznačil důležité úrovně na SPY, které sleduji.

Věřím, že to pomůže. 

DK

PS: Vyzkoušejte Investiční LIVE Room  a nechte si zasílat akcie, do kterých každý měsíc investuji. Získejte měsíční video-reporty, férové hodnoty akcií a náhled do mého investičního portfolia a osobní podporu v uzavřené chat skupině.

2 komentáře u „Zavírám tuto akcii se ziskem +150 831 Kč po 3 měsících (téměř 100% zhodnocení)“

  1. Dominiku, já Vám gratuluji. Je to fantastické. Sice se snažím Vás sledovat, ale zatím jsem toho moc nedosáhl. Mám akcie u Cyrrusu a ti brokeři jsou docela konzervativní, takže čekáme až to ještě spadne. Zatím jsme výše než v únoru, ale čekáme. A já mám nakročeno už konečně nakoupit a asi tím udělat teď už zásadní chybu.
    Nemohl jste vypisovat zlomkové akcie než jste tu VEEV zavřel?

    Odpovědět
    • Děkuji. Na akcie lze vypisovat call opce, pokud máte 100 ks akcií. Sám jsem držel 60 ks akcií VEEV, takže jsem nemohl vypisovat a rozhodl jsem se pozici prodat. Případně budu vstupovat později znovu. Všechny investice sdílím podrobně v Investičním LIVE Roomu zde: http://www.invest.tradesmart.cz

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

NOVÝ OBCHODNÍ TRÉNINK

HomeRun Master 2020

Naučte se nový obchodní přístup a strategie pro růst vašeho akciového a opčního účtu. Přihlášky zavíráme v neděli 1.1.