fbpx
[smartslider3 slider=10]

TradeSmart definice

Před tím, než začneme vám doporučuji se přidat do uzavřené skupiny na Facebooku, kde sdílím spousty hodnotných informací a můžete tak zůstat v kontaktu se mnou a dalšími obchodníky, kteří mají stejný cíl, jako vy. Obchodovat ziskově. Přidat se můžete také na sociální síť pro investory TradeStreet, kterou jsem v roce 2016 založil.

Na co se na tomto webu soustředím?

Na informace, které vám pomohou na vaší cestě Tradingem. Mým cílem je, abyste si dokázali řídit své finance a konzistentně zhodnocovali své účty prostřednictvím strategií, nástrojů a principů, které sám používám a jsou dostupné pro každého. Ať už jste úplný nováček, obchodujete s opcemi, akciemi, komoditami, měnami nebo jste pokročilý trader, ale nedaří se vám dosahovat zisků, tak ve vzdělávací sekci najdete videa a informace, které vás vezmou od začátečníka k profesionálům a pomohou vám dosáhnout zisků, o kterých sníte.

Kdo je to Dominik Kovařík?

Jsem Trader, investor a podnikatel. Rád cestuji a sportuji. Obchoduji s opcemi, akciemi, komoditami a také na forexu a kryptoměnách. Na svém začátku jsem přišel 2x o svůj celý účet, než jsem začal být konzistentně ziskový.

Jsem tady, abych s vámi sdílel moje strategie, principy, experimenty a pomohl vám být lepším traderem.

Celý můj příběh a moje začátky na burze si můžete přečíst tady.

Proč jsem na začátku přišel 2x o svůj účet?


 
Obchodovat jsem se učil tou těžkou cestou. Pokus, omyl. A stálo mě to spousty peněz a času. Neznám ty čísla úplně přesně. Spíše je ani nechci znát, ale když sečtu své ztráty účtů na svém začátku a investované peníze do vzdělání, tak se to bude pohybovat v řádech několika miliónů korun. Nelituji jedniné koruny, kterou jsem investoval do vzdělání, ale lituji, že jsem se nezačal vzdělávat dříve a najivně jsem si myslel, že to zvládnu sám. Uvědomil jsem si, že peníze se vydělat zpátky dají, ale čas již zpátky bohužel nikdy nezískáte.

Co jsem na začátku dělal špatně? A proč jsem přišel o své první obchodní účty? Jednoduše řečeno jsem Tradingu nerozuměl a myslel jsem si, že stačí pouze nějakým způsem vždy odhadnout směr. Neměl jsem strategie, neuměl jsem řídit riziko a pracovat s Money mnagementem a nevěděl jsem nic o Psychologii obchodování.

Přečtěte si článek: Moje největší chyby, kterých jsem se při Tradingu dopustil a neopakujte je znovu. :)

Proč jen neobchoduji a sdílím své strategie?

V první řadě je dobré vědět, že žádné tajemství neexistuje. Největší tajemství úspěchu je vzdělávat se, studovat, zkoušet, testovat a zase se vzdělávat. To obnáší tvrdou práci a trpělivost. Protože už jsem si leččím prošel, tak vám mohu ukázat zkratky a chyby, které nemusíte opakovat.

Za druhé je potřeba si uvědomit velikost trhu, na kterém obchodujeme. Pokud začne tyto strategie používat dalších stovky tisíc lidí, tak se na trhu vůbec nic nezmění, protože likvidita a objemy, které se denně na trzích zobchodují jsou extrémní. Všeobecně se uvádí, že účet o velikosti do 10 mil. USD je malý. Na trzích denně obchodují stovky hedgový fondů, bank a profesionálních institucí, kteří mají k dispozici Biliony USD. Tudíš tvrzení, že kdyby měl někdo úspěšnou strategii, tak ji nikomu nebude říkat je nesmysl a může to vyslovit pouze člověk, který nemá tušení, jak funguje trh a má velmi málo zkušeností. Cena si vždy bude dělat to, co chce, bez ohledu na naše pozice.

A za třetí mě to baví a naplňuje. Určitě se mnou budete souhlasit, že Trading je velmi samotářský a je snadné se nechat grafy doslova pohltit. Proto jsem rád, že se můžu spojit s ostatními obchodníky a vzájemě si pomoci na své cestě Tradingem.

10 principů pro začínající obchodníky

V této epizidě Trading Podcastu mluvím o 10ti principech pro začínající obchodníky a růst malého účtu.


Epizoda Podcastu na videu.

Obchodníci z TradeSmart komunity mi vždy zasílájí zpětné vazby, jak jim Podcast a videa pomáhají na jejich cestě. Jsem si jistý, že pomohou i vám.

Pokud chcete dostávat takovýto obsah, tak klikněte sem a přihlašte se k odběru.

Knihy pro Vás

Napsal jsem 2 elektronické knihy, které vám pomohou na vaší cestě Tradingem. Pokud jste úplně na začátku, tak si stáhněte zdarma knihu "Trading průvodce pro začínající obchodníky", kde najdete vše, co na začátku potřebujete vědět.

Pokud chce začít obchodovat akcie nebo ETF s opcemi, tak pak si musíte přečíst knihu "Začínáme s opcemi", kde najdete základy opčního obchodování a strategie, které sám používám každý den.

Trading mýty a TradeSmart styl

Pojďme vyvrátit důležité mýty a určit si reálná očekávání, před tím, než půjdeme více do hloubky.

  1. Obchodování není snadné a dosáhnout konzistentních zisků vezme hodně úsilý a systematické práce. Nic v životě není snadné a zdarma. S tradingem a investováním to není vyjímka. Hodně obchodníků se vás bude snažit nalákat na to, že je to snadné a že stačí znát pouze tajemství burzy a hned z vás bude úspěšný trader. Proč? Protože se snaží vydělávat peníze na vaší falešné naději! Řeknu vám nyní jednu klíčovou věc, kterou píše Rai Dalio (člověk, který vlastní největší fond na světě) ve své knize. Trading a investování je ta nejtěžší práce, která existuje. Je mnohem jednodušší se stát Olympijským vítězem než ziskově a konzistentně obchodovat. Problém je, že většina lidí přistupuje k Tradingu, jako ke gamblingu. Klíčem je nebýt hráčem, ale stát se kasínem. Se správnými informacemi, nástroji a nastavení mysli se to dá zvládnout a udělám vše, abych i vám na této cestě pomohl.
  2.  

  3. Úspěšným Traderem se nestanete přes noc. Neučím a nevěřím ve zbohatnutí přes noc. Z mého hlediska je to "loosers mode". Není to konzistentní a dlouhodobě udržitelné. Je potřeba být na to připraven a to zabere čas. Vydělat v následujícím obchodu není složité, ale udržet zisky je to klíčové. Mít pravdu a vydělat peníze v tradingu jsou dvě odlišné věci. Trvalo mi roky, než jsem začal být konzistentně ziskový, ale díky zkratkám, které vám ukážu, to pro vás může výrazně rychlejší.
  4.  

  5. Generovat konzistentní zisky Tradingem není nemožné. Většina lidí na burze prodělává, protože si myslí, že k tomu nepotřebují žádné speciální dovednosti. Opak je pravdou. Trading je řeka, která neustále plyne. Bez začátku a konce a je jen na nás, kdy se do ní rozhodneme vstoupit a zase vystoupit. A proto je potřeba mít svá pravidla a principy. Pokud máte v ruce funkční strategie, víte, jak funguje trh, umíte pracovat s Money managementem a máte správně nastavenou mysl, tak pak to zvládnete i vy.

Vzdělání pro vás

 

Do vzdělávací sekce postupně přidávám nové informace a videa, kde sdílím klíčové informace, které mě i ostatním traderům pomáhají. Najdete tam sekci pro úplné nováčky, kde se dozvíte, co je to burza, s čím lze na burze obchodovat, jaké jsou obchodní styly, jak číst graf, jakého si zvolit brokera a také trading slovník, abyste rozuměli všem pojmům.

V Opční sekci se poté dozvíte, proč obchoduji právě s opcemi a proč si myslím, že jsou vhodné i pro začátečníky a investory s malým účtem. Naučíte se jaké jsou rozdíly mezi akciemi a opcemi, jaké jsou typy opcí, jak fungují opce a jak s nimi můžete začít obchodovat a další klíčové koncepty.

Ve vzdělavací sekci si můžete stáhnout také eBooky, které jsem napsal. Trading průvodce pro začínající obchodníky a Začínáme s opcemi.

Takže pokud jste připraveni se vydat na úspěšnou cestu Tradingem. Klikněte sem a začněte se učit.

Své obzory si můžete také zvětšit čtením Blogu, poslechem Podcastu a nebo sledováním videí, kde sdílím své analýzy a obchody.

LIVE Room & Trading komunita

Na začátku roku 2018 jsem založil LIVE Room, kde jsem začal živě vysílat a sdílet zde všechny své obchody a analýzy. V LIVE Roomu vysílám 2x týdně a za rok 2018 jsem zde zhodnotil účet o 43%. Veškeré obchody jsou zaznamenané v LIVE Roomu od vstupu po výstup v reálném čase. Pokud se chcete začít učit přímo z praxe, v reálném trhu a v reálném čase, tak se přidejte do LIVE Roomu.

Obklopíte se lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy. Je to LIVE Room zaměřený na obchodování s opcemi a akciemi a najdete tam tu nejlepší komunitu obchodníků.

Během roku se stal největším opčním a akciovým LIVE Roomem v ČR  a SK s více jak 400 aktivními obchodníky a investory.

Každý týden zde hledáme obchodní příležitosti, řídíme obchody, analyzujeme a pomáháme si navzájem být lepšími obchodníky.

Klikněte sem a vyzkoušejte si LIVE Room dnes >>

Tréninkové programy s osobní podporou Dominika

Zrychlete svoji křivku učení v interaktivních tréninkových programech zaměřených na konkrétní strategie a postupy. V tréninkových programech dostanete k dispozici nástroje, obchodní plány, scany a podrobné vysvětlení strategií, které Dominik sám používá.

Všechny dostupné tréninky, kam se nyní můžete přihlásit najdete tady.

 

InvestMaster - Tréninkový program zaměřený na obchodování velkých swingových pohybů s dlouhodobými opcemi. Obchodujeme zde vyšší časové rámce a obchody držíme od 2 týdnů do půl roka. Díky opcím máme pod kontrolou riziko a zároveň potenciál pro násobné zhodnocení investice. Na rozdíl od akcií zde potřebujeme daleko menší kapitál. Opce se zde dokáží zhodnotit o 100%. Není výjimkou zhodnocení o 300-500% a lze zde dosáhnout při velkých trendech zhodnocení i o více jak 1000%. Tato strategie nahrazuje a zefektivňuje klasické investování a nebo swingové obchodování s akciemi. Jedná se o 6 týdenní trénink s roční podporou v čtvrtletních živých vysílání. Přehrajte si úvodní trénink >>

 

SpreadMaster - 2 měsíční tréninkový program zaměřený na swingové obchodování debitních opčních spreadů. Jedná se o 1 měsíc teorie a 1 měsíc praxe v živých vysíláních. Zde se soustředíme na expirace v rozmezí od 14-50 dnů. V tréninku se naučíte, jak díky těmto spreadům můžete začít konzistentně zhodnocovat svůj kapitál a přitom mít limitované riziko. Přehrajte si úvodní trénink >>

 

Týdenní Credit Spready - Tréninkový program zaměřený na vysoce pravděpodobné Creditní Spready s expirací do 10 dnů. Tento trénink obsahuje více jak 20 hodin lekcí s vysvětlením opčních strategií i technickými setupy. K dispozici dostanete obchodní plán, strategie, setupy, scany, money management a reálné příklady obchodů. Přehrajte si úvodní trénink >>

 

Opce 101 - Tréninkový program zaměřený na základy opcí a řeckých písmen. Přehrajte si úvodní video >>

 

Psychologie Tradingu - Úspěch obchodníka je složen z 20% postupy a strategiemi a z 80% psychologií. Tento tréninkovým program vám pomůže dodržovat váš obchodní plán a obchodovat beze strachu. Největším nepřítelem obchodníka jsou emoce, konkrétně strach a euforie. Díky tomu, že obchodníci neumí ovládat sami sebe přichází o svůj kapitál. Přehrajte si úvodní trénink >>

Můj exkluzivní email obsah ZDARMA

Před tím, než se ponoříme do vzdělání, tak bych s vámi rád sdílel zákulisní informace, které jsem od roku 2008 nasbíral a stále sbírám.

Obsah v tomto email kurzu je exkluzivní. Nikde jinde ho nenajdete. Myslím, že jsou to naprosto klíčové koncepty, které by měl znát každý obchodník před tím, než začne obchodovat a jsem si jistý, že vám to pomůže.

Získejte okamžitý přístup k tomuto obsahu kliknutím na tlačítko níže. Těším se na to, až tyto informace uvidíte a budu vám moci pomoci na vaší cestě tradingem.

 

Děkuji, že jste tady

Jsem tady pro vás a chci slyšet vaše příběhy.

Chci vědět, jak vám mohu pomoci na vaší cestě tradingem a investováním.

Věřím, že společně se můžeme stát lepšími investory a společně růst. Včetně mě.

Snažím se odpovídat na vaše e-maily a zprávy, které mi zasíláte a velice si jich vážím. Jsem člověk, který rád pracuje tvrdě a chytře a jde si za svými sny. A pokud jsou i vaše cíle podobné, tak se těším na naši spolupráci.

Extra sleva na všechny tréninky a LIVE Roomy. Pouze do neděle 26.5.

Days
Hours
Minutes
Seconds