fbpx

Kdo na burze obchoduje?

6 komentářů u „Kdo na burze obchoduje“

 1. Velice výstižné videa, vzpomněl jsem si jak jsem se poprvé dostal k Forexu, přes kamaráda kterému se podařilo pár ,,úspěšných“ obchodů právě přes minutové grafy kdy investoval do měn.. Samozřejmě to byl hazard ne investice ale tehdy mě to přesvědčilo abych také ,,zainvestoval“, uzavřel jsem jednu pozici EUR/USD, během dvou dní kdy jsem držel, jsem ztratil tuším 23% vloženého kapitálu. Aspoň jsem měl tolik soudnosti abych tu pozici uzavřel a nepřišel tak o všechno.

  Nyní bych chtěl investovat znovu ale dneska už vím že bez řádných informací a vzdělání je to jen sázka do loterie, proto jsem rád že jsem narazil na vaše videa. Zatím jsem jen na začátku a už si připadám obohacenější, rozhodně budu sledovat a vzdělávat se i nadále. Časem se snad dostanu ke konzistentnímu zisku.

  Děkuji Ondřej

  Odpovědět
  • Zdravím Ondřeji!

   děkuji za komentář! Velice si toho vážím a jsem rád, že to pomáhá. Chce to opravdu hodiny investovaného času. Budu pokračovat v dalším obsahu, aby vám co nejvíce na vaší cestě pomohl.
   Ať se daří!
   DK

 2. Zdravím Dominiku,

  pro mne jako pro naprostého nováčka naprosto neocenitelné informace. Vůbec jsem neměl ponětí o tom, že na burze již z velké části obchodují servery se svými algorytmy, kdy obchody naplňují v milisekundách. Popravdě je tato informace dosti strašidelná i když v kontextu současnosti zřejmě naprosto logická. Asi je opravdu štěstí, že se jich na burze vyskytuje velké množství a konkurují si tak navzájem, jelikož čistě hypoteticky, pokud by to mělo být jen lidský obchodník vs server, tak by člověk nikdy na burze nemohl vydělat peníze, již jen z hlediska masivního multitaskingu, kterého lidský jedinec prostě není v porovnání se specializovaným algorytmem schopen. Vaše videa jsou informačně lepší a lepší. V žádném případě již teď nelituji peněz, které jsem za Váš kurz zaplatil. Přeji Vám i nadále hodně štěstí a jak Vy říkáte,
  Ať se daří.

  Děkuji a těším se na další videa

  Jiří

  Odpovědět
 3. A to jsem se ke Spread Masteru ještě ani zatím přes všechna úvodní videa nedostal.
  Nicméně tam pomalu ale jistě směřuji :-)

  Odpovědět
  • Děkuji! Ve SpreadMasteru je ještě podstatně více informací a konkrétních návodů a ukázek reálných obchodů.
   Budu se těšit na spolupráci! :)

   DK

Napsat komentář