fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

Páteční obchody na Tesle a Netflixu s call opcemi a dalších 100 000 Kč

Jak obchodovat akcie jako Tesla a Netflix, které letí strmě nahoru a překonávají jeden vrchol za druhým?

V tomto videu jsem rozebral 2 obchody právě na těchto akciích, které jsem v pátek provedl a vydělal na nich více jak 100 000 Kč (koupené opce se téměř zdvojnásobily) během několika hodin.

Obchody jsem sdílel v uzavřené CHAT skupině v Trading LIVE Roomu:

DK

PS: Vyzkoušejte Trading LIVE Room, kde vysílám živě 2x týdně a sdílím tam své obchody a pomáhám aktivním obchodníkům a investorům na jejich cestě.

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.