fbpx

Opční Strategie - úvod

Opční strategie

V této sekci najdete vysvětlení jednotlivých opčních strategií. Pokud teprve začínáte obchodovat s opcemi, tak si doporučuji nejdříve projít projít sekci Začínáme s opcemi, protože zde již probírám jednotlivé opční strategie a předpokládám, že rozumíte např. časovému úpadku opce, jaké jsou typy opcí, co jsou to ITM, ATM a OTM opce apod...

Po pravé straně najdete menu, kde si můžete procházet jednotlivé opční strategie.

Ke každé opční strategii najdete video, kde vám vysvětlím, jak daná opční strategie funguje, jake jsou její výhody i nevýhody a jak konkrétní opční strategii zadat v platformě.

U každé opční strategie najdete uvedené klíčové informace, které si budete moci stáhnout jako PDF do svého PC nebo mobilu.

Jednotlivé opční strategie budu postupně přidávat. Pokud chcete upozornit na to, jakmile nahraji nové video o další opční strategii, tak stačí když kliknete sem a zadáte svůj e-mail.

Jako bonus vám zašlu klíčové informace, které by měl vědět každý obchodník ještě před tím, než začne obchodovat.

 


Klikněte sem a začněte

6 komentářů u „Opční strategie“

  • Děkuji! Pracuji na nich a postupně přidávám. Pokud se přihlásíte k odběru mailu, tak vám zašlu e-mail, jakmile nahraji nové video.

 1. Zdravím Dominiku,
  především bych chtěla pochválit Vaše poučná videa a také Váš výborný nápad přidat opční strategie do zvláštní sekce.
  Proto bych chtěla poprosit, zda by jste zde mohl vysvětlit strategii SPAN/portfolio margin, konkrétně s STT a BSH a také by mne zajímalo, zda tuto strategii obchodujete, popřípadě poradit, kde se dá o zmíněné strategii více dozvědět.
  Děkuji za odpověď.
  Petra

  Odpovědět
 2. Ahoj Dominiku,

  ty videa jsou super! Ale prosím, mohl bys doplnit složitější strategie jako iron condor, butterfly apod..? Prosím, moc by to pomohlo ve studiu. Umíš to perfektně vysvětlit a předat.

  Mockrát děkuji! :)

  Odpovědět
  • Ahoj Jiří,

   děkuji za zpětnou vazbu! Tyto strategie obchoduji živě každý týden v LIVE Roomu https://live.tradesmart.cz – lze tam z toho spoustu věcí pochytit. Ale plánuji na to připravit videa. Pokud odebíráte e-maily, tak vám dám vědět, jakmile budou.

Napsat komentář