Opce na akcii Netflix se dnes během 2 hodin znásobily 10x! - TradeSmart.cz

Opce na akcii Netflix se dnes během 2 hodin znásobily 10x!

Zdravím Traders,

včera měla společnost Netflix vyhlášení výsledků, které dopadlo lépe, než analytici očekávali. Těsně po otevření amerického trhu jsem posílal upozornění na své sociální sítě TradeStreet, Facebook a Twitter, že se jedná o více jak očekávaný pohyb a v takovémto případě je velmi vysoká šance, že se bude jednat o pokračovací pattern, který rád obchoduji.

Příspěvek po otevření americké trhu na mém Facebooku:

facebook dominik kovarik

O dvě hodiny později Netflix prorazil konsolidaci na 5 minutovém grafu a posílil o dalších 5%! Opce, které stály po otevření trhu 30 USD / 1 opce, tak po dvou hodinách se obchodovaly za cca 340 USD/ 1 opci. Pokud jste investovali pouhých 300 USD, tak jste po tomto pohybu prodávali za 3 400 USD. Investice 3 000 USD samozřejmě 34 000 USD. ;) A co si z toho vzít, pokud jste obchod nevzali? Z mého pohledu není třeba riskovat před vyhlášením, protože v tento moment nevíme, co se bude dít a jak výsledky dopadnou. Jedná se o binární akci a to nemá s profesionálním obchodováním nic společného. Samozřejmě se dá vypisovat ATM put nebo call spread s omezeným rizikem, ale pokud udělá akcie větší než očekávaný pohyb, tak většinou i po otevření pokračuje dál. Takže si lze počkat, stanovit riziko a chytit takovýto obchod po otevření trhu, který se dá dobře managovat.

 

Příspěvek z Facebooku o 2 hodiny později:

 

Níže obrázek s průběhem ceny opce od dnešního otevření amerického trhu:

Kdo z vás obchod dle mého alertu chytil, tak velká gratulace! Tady vidíte, že příspěvky, které denně zasílám zdarma na své sociální sítě a na tento blog mají hodnotu tisíce dolarů. Pokud chcete dostávat analýzy akcií, které obchoduji, tak se jednoduše přidejte na mé sociální sítě a níže vyplňte svůj email. Vždy dostanete analýzu jako první.

Těmto strategiím se budu také krok po kroku věnovat v online kurzu, který právě připravuji. Pokud se chcete začít učit obchodovat s opcemi již nyní, tak v Opční členské sekci, kam se můžete nyní zdarma přihlásit najdete videa od úplných základů a návod, jak si můžete tyto strategie a obchody s opcemi začít zkoušet na demo účtu úplně bez rizika.

 

Pro odběr analýz a nejnovějších videí klikněte sem >>

Začít sledovat analýzy na Facebooku >>

Začít sledovat analýzy na Twitteru >>

Živé vstupy na Instagramu >>

 

Doufám, že to pomohlo a trochu inspirovalo. ;) Opce nabízí opravdu hodně možností, jak obchodovat, a proto myslím, že mít pouze jednu strategii je obrovská chyba.

Ať se vám daří!

 

Pomohlo vám toto video nebo článek? Dostávejte videa a signály jako první:

 

 

 

 

Napsat komentář