fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

Jak jsem zhodnotil můj swingový účet o 87% za posledních 7 měsíců

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Na novém webináři v sobotu 24.10. od 19:00 budu rozebírat můj nový obchodní přístup + strategie, které jsem začal obchodovat cca před půl rokem a zhodnotil jsem účet zatím o 87%. Tady můžete vidět, že celkově jsem provedl s touto novou strategií 156 obchodů. Z toho bylo 101 ziskových, 55 ztrátových, průměrně držím obchod 9 dní (takže není potřeba sedět u PC každý den od rána do večera a honit tam minutové grafy), největší zisk byl 6395 USD, největší ztráta 4000 USD a celkový zisk 30 826 USD. 

Na novém webináři v sobotu mimo to budu rozebírat, jak:

  • Můj student zdvojnásobil svůj účet v jediném obchodu.
  • Jak vím, kdy jít “ ve velkém“ a kdy se naopak držet zpátky a čekat na další příležitost
  • Jak rychle utnout obchody, které nefungují a přesunout se na další potenciální Home Run
  • Proč je diverzifikace a velké množství otevřených obchodů pro amatéry (a co dělat místo toho)

Přihlásit se můžete nyní tady.

Místa jsou omezena.

Jsem si jistý, že vám to pomůže. Pokud je vašim cílem RŮST, tak toto vysílání nezmeškejte.

DK

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.