fbpxANO! Rád bych si objednal 6ti týdenní tréninkový program Invest Master s osobní podporou Dominika Kovaříka na jeden rok ve čtvrtletních živých vysíláních, kde se naučím zmiňované strategie a dozvím se klíčové koncepty pro úspěšné investování s opcemi!

Rozumím tomu, že tím, že vstoupím do tohoto programu, dostávám informace a služby v celkové hodnotě přes 33 900 Kč. A tím, že vyplním tento objednávkový formulář získávám okamžitý přístup na neomezenou dobu k celému tréninku InvestMaster + čtvrtletní živá vysílání s aktuálním watch listem a myšlenkami pro nové obchody (v hodnotě 6 000 Kč). Vím, že tyto tréninky mě pomohou na mé cestě investováním.

Jsem si vědom, že mám 14 denní garanci na vrácení peněz za celý trénink v případě, že s kurzem nebudu spokojen. Mohu zažádat o vrácení 100% častky, kterou jsem investoval do tohoto kurzu.

 

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se do Tréninkového programu" souhlasíte s obchodními podmínkami.

Nabízíme také 3 měsíční platební metodu

3x 6 567 Kč (3x 263 EUR) - Pro 3 měsíční platební metodu klikněte sem

Výsledky studentů

Odpovědi na časté dotazy ke kurzu

 

Mám nulové zkušenosti s tradingem a investováním. Je tento kurz pro mě?

Tento kurz je zaměřen na obchodování fundamentálně silných a známých akcií v kombinaci s technickou analýzou prostřednictvím dlouhodobých opcí. V tréninku podrobně vysvětluji všechny tyto věci a pokud jste úplný začátečník, tak o vás bude postaráno. Po přihlášení vás nasměrujeme na základní kurz, kde se naučíte vše, co o akciích a tradingu potřebujete vědět, naučíte se základy opcí a pustíte se do hlavního tréninku, kde se z vás stane InvestMaster. K celému tréninku navíc probíhá osobní podpora Dominika Kovaříka v živých vysíláních, kde vám se vším pomůže a zodpoví vaše dotazy.

Jak tento kurz probíhá a kdy začne?

Po uhrazení faktury dostanete na e-mail přihlašovací údaje do členské sekce (pokud od nás už nějaký kurz máte, přihlásíte se pod původními přihlašovacími údaji a v členské sekci se vám objeví nový balíček s tímto kurzem). V členské sekci půjdete na objednaný kurz Invest Master. Přehrajte si úvodní video, které vás nasměruje. Po pravé straně je celý obsah kurzu. Jednotlivé videolekce jsou tam k dispozici ihned a ihned tedy můžete začít se studiem. Videolekce si můžete přehrávat v jakém pořadí chcete a kolikrát chcete a kdy chcete. V menu kurzu dole je odkaz i na živá vysílání, která probíhají čtvrtletně. Můžete si přehrát i záznamy předchozích živých vysílání.

Nejsou opce příliš složité?

Opce se na začátek mohou zdát složitější, než např. samotné akcie, ale v tomto kurzu se soustředíme na nákup opcí. Znamená to, že nebudeme tvořit žádné složité spready, ale místo akcie jednoduše nakoupíme dlouhodobé opce. A poté se naučíte na tuto pozici vypisovat opce, díky kterým budeme průběžně získávat pravidelný příjem, mezitím co bude dlouhodoá opce pracovat v náš prospěch nebo i neprospěch.

 

Je tento kurz pro mě, i když mám malý účet?

V tomto kurzu se zaměřujeme na kupování dlouhodobých opcí, které jsou dražší, než ty krátkodobé, ale v kurzu vysvětluji, jak lze provést ten samý obchod prostřednictvím spreadu, který vám pomůže výrazně zredukovat náklad na obchod. Uvnitř kurzu uvidíte také, jak ve většině případu neztratíme maximální riskovanou částku na obchod a jak pracovat správně s Money managementem pro malý účet. Díky pravidelným výpisům jsme schopni velmi často vlastnit dlouhodobou opci za 0 USD, i když akcie půjde proti nám. Cena nákupu opce tudíž nelze brát jako maximální riziko. Navíc toto riziko rozpočítáváme na poměrně dlouhou dobu.

 

Funguje tato strategie i pro několika milionový účet?

Ano. Pokud váš účet za určitou dobu poporoste nebo máte již k dispozici řádově miliony Korun pro investování, tak tato strategie dokáže umocnit vaše zisky z akcií. Nebudete potřebovat zdaleka tolik kapitálu na nákup a přitom dokážete držet riziko pod kontrolou a využít páky opcí, kterou nabízí. Při správně volbě striku opce a časové expirace lze defakto používat tuto strategii podobně jako covered calls na akcie.

 

Na jak dlouho budu mít přístup ke kurzu?

K celému kurzu a ke všem lekcím budete mít přístup navždy. Navíc první rok budete mít přístup k čtvrtletním živým vysíláním, kde vše uvidíte v praxi. Budeme společně hledat akcie, setupy, vybírat opce a provádět obchody.

 

Jak probíhají živá vysílání?

Živá vysílání máte ke kurzu na celý první rok zdarma. Probíhají čtvrtletně a jedno vysílání trvá většinou 2 hodiny. Budeme společně hledat akcie, setupy, vybírat opce a provádět obchody. Navíc ze všech vysílání jsou k dispozici záznamy, takže zde už nyní máte k dispozici spousty reálných obchodů, ze kterých se ihned můžete začít učit. A pokud nebudete moci být u živého vysílání, tak si kdykoliv pustíte záznam.

 

Co říkají obchodníci, kteří již s Dominikem spolupracují?

Obsah tréninkového programu

 
 1. Úvod do obchodování dlouhodobých opcí – nastavení mysli
 2. Volba časového rámce
 3. Výběr správných opcí a expirace
 4. Jak vystopovat, kam velcí hráči investují
 5. Jak najít akcie, které mají potenciál pro další velký pohyb
 6. Můj Watch list Growth akcií
 7. Podmínky pro hledání akcií s potenciálem na velký pohyb
 8. Nastavení scanů v TradeStation a dalších webových scannerech, pokud TS nemáte
 9. Jaké akcie hledám a jak najít akcie s vysokým HSI, které mají potenciál na velký pohyb
 10. Technické setupy a Trend Trading (nastavení grafů pro analýzu a hledání velkých trendů)
 11. Price action, svíčkové formace a Patterny pro vstupy
 12. Squeeze volatility setup + Volume
 13. DMI exploze setup
 14. Revers setup a divergence – jak chytit velké obraty na trzích
 15. Jak určovat cíle pomocí % zhodnocení opcí (na jaké % zhodnocení mířit)
 16. Scale in / scale out metoda a řízení obchodu
 17. Výstupní signály a trail stopy pomocí ATR
 18. Výstupní signály a trail stopy pomocí klouzavých průměrů
 19. Výstupní signály pomocí Fibonacciho retracementu
 20. Money Management pro malé účty a exponenciální růst
 21. Pokročilý Money management pro velké účty
 22. Position sizing
 23. Jak řídit pozice v období earnings
 24. Řízení a sestava celého portfolia
 25. Sestavení plánu a vedení investičního deníku
 26. Jak backtestovat tyto strategie a práce s backtestovacím programem
 27. Diverzifikace rizika
 28. Jak přivést pravidelný měsíční income – mezi tím, co čekáme na velkou rybu
 29. Hedgování obchodů – způsob, jak se ze ztrátového obchodu dostat na BE nebo i do malého zisku
 30. Internals „indikátory“ – jak číst tržní podmínky a odhalit velké obraty na trzích
 31. Kupování dlouhodobých opcí na ETF s velkým potenciálním zhodnocením (vhodné pro malé účty)
 32. Psychologie a logika nakupování dlouhodobých opcí – velké peníze se vydělávají sezením
 33. Závěrečný webinář s Otázkami a odpověďmi
 34. Čtvrtletní webináře, kde vám dám můj aktuální watchlist, uvidíte mé obchody a uvidíte vše v praxi

Potřebujete pomoci?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně kurzu, tak se na mě neváhejte obrátit. Jsem dostupný na e-mailu: dominik@tradesmart.cz nebo na Chatu. Stačí kliknout v pravém dolním rohu na modré okénko a zaslat mi váš dotaz. Zde je ke stažení kniha: Bonus z webináře - Kniha: Začínáme s opcemi

Extra sleva na všechny tréninky a LIVE Roomy. Pouze do neděle 26.5.

Days
Hours
Minutes
Seconds