fbpxANO! Rád bych se přihlásil do 6ti týdenního tréninkového programu Invest Master s osobní podporou Dominika Kovaříka na celý rok ve čtvrtletních živých vysíláních, kde se naučím zmiňované strategie a dozvím se klíčové koncepty pro úspěšné investování s opcemi!

Rozumím tomu, že tím, že vstoupím do tohoto programu, dostávám informace a služby v celkové hodnotě přes 33 900 Kč. A tím, že vyplním tento objednávkový formulář získávám okamžitý přístup na neomezenou dobu k celému tréninku InvestMaster čtvrtletní živá vysílání s aktuálním watch listem a myšlenkami pro nové obchody (v hodnotě 6 000 Kč). Vím, že tyto tréninky mě pomohou na mé cestě investováním.

Jsem si vědom, že mám 14 denní garanci na vrácení peněz za celý kurz v případě, že s kurzem nebudu spokojen. Mohu zažádat o vrácení 100% častky, kterou jsem investoval do tohoto kurzu.

Vyplňte formulář níže a přihlaste se do kurzu s 3 měsíční platbou.

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se do Tréninku nyní" souhlasíte s obchodními podmínkami.

Odpovědi na časté dotazy ke kurzu

Mám nulové zkušenosti s tradingem a investováním. Je tento kurz pro mě?

Tento kurz je zaměřen na obchodování fundamentálně silných a známých akcií v kombinaci s technickou analýzou prostřednictvím dlouhodobých opcí. V tréninku podrobně vysvětluji všechny tyto věci a pokud jste úplný začátečník, tak o vás bude postaráno. Po přihlášení vás nasměrujeme na základní kurz, kde se naučíte vše, co o akciích a tradingu potřebujete vědět, naučíte se základy opcí a pustíte se do hlavního tréninku, kde se z vás stane InvestMaster. K celému tréninku navíc probíhá osobní podpora Dominika Kovaříka v živých vysíláních, kde vám se vším pomůže a zodpoví vaše dotazy.

 

Nejsou opce příliš složité?

Opce se na začátek mohou zdát složitější, než např. samotné akcie, ale v tomto kurzu se soustředíme na nákup opcí. Znamená to, že nebudeme tvořit žádné složité spready, ale místo akcie jednoduše nakoupíme dlouhodobé opce. A poté se naučíte na tuto pozici vypisovat opce, díky kterým budeme průběžně získávat pravidelný příjem, mezitím co bude dlouhodoá opce pracovat v náš prospěch nebo i neprospěch.

 

Je tento kurz pro mě, i když mám malý účet?

V tomto kurzu se zaměřujeme na kupování dlouhodobých opcí, které jsou dražší, než ty krátkodobé, ale v kurzu vysvětluji, jak lze provést ten samý obchod prostřednictvím spreadu, který vám pomůže výrazně zredukovat náklad na obchod. Uvnitř kurzu uvidíte také, jak ve většině případu neztratíme maximální riskovanou částku na obchod a jak pracovat správně s Money managementem pro malý účet. Díky pravidelným výpisům jsme schopni velmi často vlastnit dlouhodobou opci za 0 USD, i když akcie půjde proti nám. Cena nákupu opce tudíž nelze brát jako maximální riziko. Navíc toto riziko rozpočítáváme na poměrně dlouhou dobu.

 

Funguje tato strategie i pro několika milionový účet?

Ano. Pokud váš účet za určitou dobu poporoste nebo máte již k dispozici řádově miliony Korun pro investování, tak tato strategie dokáže umocnit vaše zisky z akcií. Nebudete potřebovat zdaleka tolik kapitálu na nákup a přitom dokážete držet riziko pod kontrolou a využít páky opcí, kterou nabízí. Při správně volbě striku opce a časové expirace lze defakto používat tuto strategii podobně jako covered calls na akcie.

 

Na jak dlouho budu mít přístup ke kurzu?

K celému kurzu a ke všem lekcím budete mít přístup navždy. Navíc první rok budete mít přístup k čtvrtletním živým vysíláním, kde vše uvidíte v praxi. Budeme společně hledat akcie, setupy, vybírat opce a provádět obchody.

 

Jak probíhají živá vysílání?

Živá vysílání máte ke kurzu na celý první rok zdarma. Probíhají čtvrtletně a jedno vysílání trvá většinou 2 hodiny. Budeme společně hledat akcie, setupy, vybírat opce a provádět obchody. Navíc ze všech vysílání jsou k dispozici záznamy, takže zde už nyní máte k dispozici spousty reálných obchodů, ze kterých se ihned můžete začít učit. A pokud nebudete moci být u živého vysílání, tak si kdykoliv pustíte záznam.

 

Co říkají obchodníci, kteří již s Dominikem spolupracují?

"Četl jsem tvůj příběh a je skvělé, jak ses do toho opřel a uspěl. Myslim, že málo lidi může vyprávět příběh jako ty a to si dovolim říct, že jsi teprve na vzestupu. Dlouho pozoruji různé obchodníky, kteří šli s kůží na trh. Nechci aby to znělo nějak nadsazeně, ale cítim že budeš "velký". S nejvyšší pravděpodobností si viděl film Vlk z Wall street. Mám chuť napsat ,, ukaž mi tvůj šek a já skončím v práci a budu pracovat pro Tebe"

- Marek

"Děkuji Dominiku. Opravdu oceňuji jasnost Vašeho vysvětlení a zralost s jakou k tradingu přistupujete. Mám se od Vás mnoho co učit a doufám že v této práci budete pokračovat. Je mnoho traderů, kteří chtějí i učit. Ale Vaše schopnost jasně rozebrat danou problematiku je výjimečná."

- Radek

"Strategie, které jsem se od Dominika naučil jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat. Je vidět, že Tradingu doopravdy rozumíš. Děkuji moc!"

- Jiří

"Prošel jsem mnoha kurzy a webináři na internetu, ale až poté co jsem objevil Tradera Dominika a začal se podle něj učit, tak mi to teprve začlo dávat všechno smysl a začal jsem chápat jak tohle všechno funguje. Všechny videa co nahráváš,mají cenu zlata a těším se na nové a nové videa které mne krok po kroku posouvají až tam,kde mám cíl a ještě dál:) A za to ti mnohokrát děkuji!"

- Tomáš Šipický

Potřebujete pomoci?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně kurzu, tak se na mě neváhejte obrátit. Jsem dostupný na e-mailu: dominik@tradesmart.cz nebo na Chatu. Stačí kliknout v pravém dolním rohu na modré okénko a zaslat mi váš dotaz. Zde je ke stažení kniha: Bonus z webináře - Kniha: Začínáme s opcemi