fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

Co dělat v následujícím týdnu s akciemi? A jak tento signál přinesl další obchod se 100% zhodnocením

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Akciové trhy dále padají. Před námi jsou volby, výsledková sezóna a další vlna Koronaviru. Co dělat v následujících 2 týdnech? To jsem rozebral v tomto videu. 

Věřím, že to pomůže. 

DK

PS: Nový trénink HomeRun Master, kde budu rozebírat zmíněné strategie pro růst účtu začíná už 1.11 v neděli! Přihlásit se můžete tady.

2 komentáře u „Co dělat v následujícím týdnu s akciemi? A jak tento signál přinesl další obchod se 100% zhodnocením“

 1. Zdravím,
  přihlásil jsem se na trénink HomeRun Master, přišlo mi potvrzení o zaplacení a informace na email, že přístupové informace mi budou zaslány v dalším mailu. Teď přišel tento email, ale žádné přístupové kody tu nevidím, kdy je budete posílat. Díky za odpověď.
  Pavel Šumichrast

  Odpovědět
  • Dobrý den Pavle,

   děkuji, že jste se přihlásil. Vážím si toho. Přístupové údaje zasíláme ihned po zaplacení. Pokud od nás již nějaký trénink máte, tak vám nové údaje nepřijdou, můžete se přihlásit pod stávajícími. Pokud je to váš první trénink a přístupy nedorazily, tak napište prosím na: [email protected] a vygenerujeme vám nové. Již jsem pověřil naší podporu, ať se na to hned podívají. Děkuji.

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.