fbpx

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na březnový Trading LIVE Workshop. Začínáme 1.3.

+110 538 Kč s opčními debit spready na zlatu, MSFT, NFLX a V

Zdravím vás, 

debitní spready jsou jedny z mých oblíbených opčních strategií, které používám v trendujících trzích.

Je to z toho důvodu, že oproti samotnému nákupu opce zde proti mě nepůsobí tolik časového úpadku. Díky tomu, že v této strategii máte jednu opci koupenou a jednu vypsanou, je obchod levnější. Když vysunete celý spread do OTM, tak navíc získáte pozitivní RRR, takže když se mýlíte, tak to tolik nebolí a když obchod jde vaším směrem, tak vydělá více, než můžete prodělat.

V tomto videu jsem rozebral moje aktuálně otevřené debit spready.

Podrobně tuto strategii rozebírám v online tréninku SpreadMaster, který si můžete přehrát zde

Věřím, že to pomůže. 

DK

Napsat komentář

Odebírejte nová videa na svůj e-mail a staňte se lepším obchodníkem

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.