fbpx

Záznam ze včerejšího vysílání „Jak investovat do podhodnocených společností a zajistit růst svého akciového portfolia“:

TradeStreet Flow. Sledujte institucionální nákupy a obchodujte s chytrými penězi.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Začínáte obchodovat nebo se Vám nedaří? Přihlaste se na říjnový měsíční Trading LIVE Workshop. Registrujte se zde:

Zhodnocení portfolia o 6.35% během 1 měsíce a 11 dnů živě z LIVE Roomu

Zdravím vás, 

toto je záznam z LIVE Roomu, kde jsem procházel mé portfolio a jednotlivé obchody, které sdílím uvnitř LIVE Roomu, kde vysílám živě 2x týdně. 

Od začátku roku do 11.2. se mi podařilo zhodnotit účet o 6.35% a dnes, co píši tento článek, tak je aktuální zhodnocení 8.96% viz. print screen z účtu níže. 

Ve videu uvidíte, jaké obchody jsem prováděl, jaké mám otevřené a jak s portfoliem pracuji. 

Pokud se vám nedaří ziskově obchodovat, tak vyzkoušejte LIVE Room, kde se mnou můžete začít spolupracovat a dostávat všechny tyto obchody jako první.

Věřím, že to pomůže. 

DK

PS: Vyzkoušejte LIVE Room, kde vysílám živě 2x týdně a sdílím tam své obchody a pomáhám aktivním obchodníkům a investorům na jejich cestě.

Poslouchejte mé vlog na Podcastu. Najdete je na Podcastu Apple, Spotify, Google a Anchor. Začít poslouchat můžete tady.

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Získejte přístup k živým vysíláním a novým videím od Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům. Vyplňte svůj e-mail.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.